14 січ. 2019

Планове тренування з евакуації учнів на випадок надзвичайної ситуації: «Дії при випадку розлиття ртуті у приміщенні».

Проведено планове тренування з евакуації учнів на випадок надзвичайної ситуації: «Дії при випадку розлиття ртуті у приміщенні».
14 січ. 2019

Увага! ЗНО у в Іnstagram для випускників.

До уваги 11-ті класників! У Харківському національному економічному університеті в рамках проекту підтримки школярів «ЗНО це ПРОСТО» запущений аккаунт в Іnstagram.
13 січ. 2019

Подорож до заміського комплексу "Казкове Подвір'я Діда Мороза".

13 січня учні 4-А класу здійснили подорож до казкового подвір'я Діда Мороза, що розташований у м. Дергачі Харківської області.
11 січ. 2019

Робота шкільної бібліотеки у канікулярний період.

Під час зимових канікул у читальній залі бібліотеки школи було проведено ряд заходів для учнів:"Казкові герої українських казок", "Зимові обряди у вішах українських авторів", "Подорож вулицями міста Харкова".
11 січ. 2019

Відвідування Молодіжного театру "Мадригал".

11 січня учні 1-4 класів переглянули виставу "Мрій" у Молодіжному театрі "Мадригал".
10 січ. 2019

Медичний огляд учнв після зимових канікул.

З 14 січня по 15 січня 2019 року медичною сестрою школи буде проведено профілактичний медичний огляд учнів школи після закінчення зимових канікул. Профілактичні медичні огляди учнів будуть проводитись на базі закладів загальної середньої освіти району.

Вітаємо!!!!

Курило Тимура, учня 5-Б класу, який у складі команди посів перше місце у турнірі з міні-футболу на кубок міської ради.
10 січ. 2019

Прогулянка у міському парку відпочинку ім. М. Горького.

10 січня 209 року учні 5-Б класу відвідали міський парк відпочинку ім М. Горького.
9 січ. 2019

Відвідування новорічної вистави.

09 січня під час зимових канікул учні 3-х, 4-х та 5-х класів відвідали новорічну виставу у Мціському центрі дитячої та юначої творчості.
9 січ. 2019

ПРОБНЕ ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.