12 жовт. 2019

Участь у ворк шопі "Сінергія"

12 жовтня с 13.00 до 16.00 дівчата 6-х класів нашої школи брали участь у 4 воркшопах, які були проведені у научному парку «Сінергія», з метою виявлення здібностей дітей до ІТ-технологій.
11 жовт. 2019

Благодійна акція "Допоможі пораним бійцям"

11 жовтня 2019 року представники шкільного самоврядуання “Учнівський парламент» Бабаенко А. та Волін М. разом із учнями шкіл Київського району та представниками Районної батьківської ради відвідали Харківський військово-медичний клінічний центр північного регіону. Вони передали від учнівської та батьківської громадськості нашим пораненим бійцям солодощі, чай, засоби особистої гігієни, теплий одяг. Адміністрація школи щиро дякує батькам та учням за активну участь у благодійної акції.

"Біг патрулів"

11 жовтня 2019 року о 11.00 команда учителів нашої школи у складі: Дядюк Ю.М., Руснак А.В., Звєревої Р.В., Горобинської Л.В., Каліновської К.М. брала участь у 72-х традиційних змагань «Біг патрулів» на базі лижної бази ОСК «Темп».

Конкурс "Юний захисник"!

11 жовтня 2019 року на базі Харківської гімназії № 1 пройшов районний патріотичний конкурс «Юний захисник» для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району міста Харкова – командні змагання у вигляді квест-гри, спрямовані на формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, розвиток соціальних і громадянських компетентностей учнів 10-11-х класів. Учні 11-А класу брали участь у районному конкурсі та посіли III місце. Вітаємо!
10 жовт. 2019

Козацьки розваги!

10 жовтня 2019 року о 14.30 на базі Харківської гімназії № 55 учні 6-А та 6-Б класів брали участь у районний спортивно-розважальному конкурсі "Козацькі розваги" присвячене Дню захисника України та посіли III місце. Вітаємо!
9 жовт. 2019

Профілактичнаробота з учнями!

У рамках міської програми "Шкільний поліцейський у школі була проведена профілактична робота з учнями 5-Б класу за темою: "Адміністративна відповідальниість"
7 жовт. 2019

Вітаємо!

Вітаємо! Команду учнів 10 Б класу . Керівник Довгань Г.Д.
6 жовт. 2019

Втаємо педагогічний колектив школи!

Адміністрація школи вітає педагогічний колектив з Днем працівника освіти! Бажає усім міцного здоров'я, наснаги та творчого пошуку у професійній справі!
5 жовт. 2019

Вітаємо з перемогою!

Вытаємо!!! Учня 11-А классу Ластовку Андрія, який посів призове місце в конкурсі " Ораторське мистецтво".
4 жовт. 2019

День самоврядування!

04 жовтня 2019 року – День самоврядування.В школі було проведено навчальні заняття з математики, фізики, фізичної культури, хімії, біології та інших предметів учнями 10-11 класів, лідерами шкільного самоврядування «Учнівський парламент».