21 квіт. 2018

День Цивильного захисту.

20 квітня у школі проходив День Цивильного захисту за темою "Обережо! Небезпечні предмети".
19 квіт. 2018

Завершився “Тиждень мистецтв»

19 квітня завершився “Тиждень мистецтв». Під час тижня учні з 1 по 11 клас брали участь у різноманітних митецьких заходах: виставці малюнків «Світ дитинства», брейн-ринзі «Мистецтво» та конкурсі огляді «Мистецька хвиля», у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Інструментальна музика» та «Хореографія». Переможці нагороджені грамотами від адміністрації школи.
18 квіт. 2018

«Шкільний офіцер поліції»

Для учнів 7-А класу в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Є.В. та лейтенантом поліції Петуховим М.Г. було проведено бесіду за темою: «Права та обов’язки».
18 квіт. 2018

Код доступу до інтерактивних підручників

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН».
16 квіт. 2018

«Тиждень мистецтв»

З 18 по 19 квітня у школі проходить «Тиждень мистецтв».
16 квіт. 2018

Вітаємо!!!!!

Збірну команду учнів нашої школи, які здобули перемогу в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти. Керівник команди Дядюк Ю.М.
13 квіт. 2018

«Фестиваль культур»

У школі відбувся «Фестиваль культур». Учні з 1 по 10 клас взяли участь у презентації країн світу. Це була дуже цікава подорож з якої учні дізналися про культуру та історію різноманітних країн світу.
11 квіт. 2018

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Класними керівниками 1-11 класів проведений Урок пам'яті за темою: «Жертви нацизму».
5 квіт. 2018

Профорієнтаційний захід для учнів шкіл Київського району.

05 квітня 2018 року о 15.00 у актовій залі нашої школи відбулася презентація Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" для випускних класів Київського району.
4 квіт. 2018

«Школа юного журналіста».

04 квітня 2018 року учні шкільного самоврядування «Учнівський парламент» брали участь у роботі «Школи юного журналіста» на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна