22 вер. 2018

День партизанської слави

21 вересня учні нашої школи вшанували пам’ять загиблих героїв у роки Другої Світової війни біля памятника Г. Нікітіної.
15 вер. 2018

День відкритих дверів у ЦК Київського району.

Учні 5-А та 5-Б класу відвідали День відкритих дверів у Центрі культури Київського району.
14 вер. 2018

Ландау-центр!

14 вересня учні 9-А класу разом із учителем німецької мови Нікітенко О.В. відвідали Ландау-центр при ХНУ ім. В. Каразіна.
12 вер. 2018

Загальношкільні батьківські збори.

12 вересня о 17.00 у актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори.
11 вер. 2018

«Безпека дороги до школи»

Для учнів 4-А класу в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Є.В. проведено бесіду за темою: «Безпека дороги до школи»
10 вер. 2018

Електронні версіі підручників

Електронні версіі підручників для 1-х, 5-х, та 10-х класів за новою програмою: https://lib.imzo.gov.ua/handle/123456789/683
9 вер. 2018

«Дні фізкультури і спорту» у міському парку відпочинку ім. М. Горького.

Учні школи, члени гуртка «Таек ван до» (керівник Омельяненко Д.О.) брали участь у проведення «Дні фізкультури і спорту» у міському парку відпочинку ім. М. Горького.
7 вер. 2018

«Булінг, права та обов’язки»

Спеціалісти Київського відділу державної виконавчої служби провели для учнів 9-А та 7-Б класів профілактичний захід за темою: «Булінг, права та обов’язки»
7 вер. 2018

День фізичної культури і спорту.

07 вересня у школі булі проведені змагання з волейболу, футзалу та регбі-5, які присвячені Дню фізичної культури і спорту. Серед учнів 2-6 класів матчі проходили за олімпійською системою. Переможці змагань були нагороджені дипломами.
3 вер. 2018

Відбулися години спілкування з класними керівниками

У 1 та 11 класах відбулися години спілкування з класними керівниками за темами «Пожежна безпека» та «Єдиний урок дорожнього руху».