День партизанської слави.

22 вер. 2017
22 вересня 2017 року учні 9-Б класу нашої школи брали участь у райнному заході, присвяченого Дню партизанської слави.

З нагоди святкування Дня партизанської слави в Україні у школі пройшли виховні тематичні заходи для учнів 1-11 класів, присвяченого Дню партизанської слави. Біля пам'ятника пам'ятника Галини Нікітіній, розташованому на перехресті вул. Мироносицької та вул. Ярослава Мудрого, відбувся урочистий захід, на якому були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, голова Ради ветеранів Київського району Сєрік Віктор Михайлович, ветерани Другої світової війни та праці. Під час урочистостей було проведено церемонію покладання квітів до пам'ятнику Галині Нікітіній. Після заходу учні 9-Б класу поспілкувалися з ветеранами.