Екскурсія

30 вер. 2017
30 вересня учні 6-Б та 8-Б класів відвідали селище міського типу Кочеток, що розташоване у Чугуївсьому районі Харківської області.

30 вересня  учні 6-Б та 8-Б класів відвідали селище міського типу Кочеток, що розташоване у Чугуївсьому районі Харківської області.  Селище Кочеток знаходиться на правому березі річки Сіверський Донець в місці впадання в неї річки Тетлега , нижче за на відстані в 2 км розташоване місто Чугуїв. Саме тут художник Ілля Рєпін написав ряд етюдів до картини «Хресний хід».

У Кочетку відвідали Музей води - унікальний, створений колективом умільців ПУВХ «Донець» (кочетковська водопровідна станція), яка була відкрита в 1982 році. У музеї учні школи отримали інформацію про воду взагалі, про історію Сіверського Дінця, про будівництво водопровідної станції в селищі. Дізналися, що у музеї понад 2000 експонатів, а головну роль у створенні музею зіграв інженер Комаров Сергій Лук'янович.