Екскурсія до м. Чугуїва.

24 лист. 2017
23 листопада учнів 8-А та 8-Б класу, за запрошенням депутата Харківської обласної ради Володимира Івановича Скоробогача, відвідали Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна, що розташований у м. Чугуєві, Харківської області. Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач вручив переможцям подарунки і грамоти. Він також подякував учнів за те, що вони взяли участь в конкурсі соціальної реклами.

23 листопада учнів 8-А та 8-Б класу, за запрошенням депутата Харківської обласної ради Володимира Івановича Скоробогача, відвідали Художньо-меморіальний музей І.Ю. Рєпіна, що розташований у  м. Чугуєві, Харківської області. Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач вручив переможцям подарунки і грамоти. Він також подякував учнів за те, що вони взяли участь в конкурсі соціальної реклами.