Тиждень малюків

5 груд. 2017
З 13 листопада по 17 листопада 2017 року в школі проходив "Тиждень малюків".

Відповідно до плану проведення, Тиждень малюків мав назву «Народ скаже, як зав'яже»,  проходив під девізом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

Кожен день мав свою тематику та відповідні заходи:

понеділок – «Людина без друзів – як дерево без коріння»,

вівторок –  «Без труда нема плода»,

середа –  «Казка вчить, як на світі жить»,

четвер – «Гарно  того навчати, хто хоче все знати»,

п’ятниця – «Свою державу будуй наславу».

Були проведені години спілкування, бесіди: «Великий дім-Держава»,  «Людина без друзів як дерево без коріння», «Друзі мого класу».

Організовано виставку поробок  та малюнків «Бджола мала, а й та працює»,   проведено конкурс «Кращий каліграф» (1-4 класи), конкурсно-розважальна  гру  «Знавці  української  мови»,  конкурс - інсценізація «Країна Казкоград» (2-4 класи). Учні 2-4 класів писали твір «Навіщо треба вчитися?», відгадували кросворд «Казкові герої».  Протягом тижня учні 1-4 класів збирали скарбничку прислівꞌїв про рідну Батьківщину , про дружбу, про навчання, про роботу.

Відбулося   свято «Посвята в першокласники».

Конкурси, ігри, виховні заходи розвивали мову, творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Всі заходи, які були проведені у рамках «Тиждня малюків», сприяють  інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують патріотизм, любов до школи, до рідного міста, до Батьківщини та рідної мови.

Під час урочистого закриття «Тиждня малюків», було підведено підсумки, нагородження переможців різноманітних конкурсів,  грамотами. Висловлено подяки батькам учнів та вчителям.