«Учень року-2018»

1 бер. 2018
За підсумками районного туру міського конкурсу «Учень року-2018» переможцями стали учні нашої школи Попова Дар’я (11 клас), I місце, номінація «Спортсмен року», Свистун Діана, (10-Б клас), II місце, номінація «Інтелектуал року», Авідзба Владислав (10-Б клас), III місце, номінація «Творча особистість року».

За підсумками районного туру міського конкурсу «Учень року-2018» переможцями стали учні нашої школи Попова Дар’я (11 клас), I місце, номінація  «Спортсмен року», Свистун Діана, (10-Б клас), II  місце, номінація «Інтелектуал року», Авідзба Владислав (10-Б клас), III місце, номінація «Творча особистість року». Бажаємо творчого шляху, натхнення та багато перемог у житті! Школа пишається нашими переможцями!!!

Фото переможців