«Фестиваль культур»

13 квіт. 2018
У школі відбувся «Фестиваль культур». Учні з 1 по 10 клас взяли участь у презентації країн світу. Це була дуже цікава подорож з якої учні дізналися про культуру та історію різноманітних країн світу.

З 10 по 13 квітня у актовій залі школи відбувся «Фестиваль культур». Учні з 1 по 10 клас взяли участь у презентації країн світу. Це була дуже цікава подорож з якої учні дізналися про культуру та історію різноманітних країн світу. Цей конкурс оцінювався за такими критеріями: відповідність тематиці, артистизм, зовнішній вигляд, музикальність, креативність тощо. Під час проведення фестивалю-конкурсу були визначені переможці. Усі учасники отримали грамоти від адміністрації школи.