День фізичної культури і спорту.

7 вер. 2018
07 вересня у школі булі проведені змагання з волейболу, футзалу та регбі-5, які присвячені Дню фізичної культури і спорту. Серед учнів 2-6 класів матчі проходили за олімпійською системою. Переможці змагань були нагороджені дипломами.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). В 2018 році День фізичної культури і спорту України припадає на 8 вересня.

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі булі відомі імена українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного, стрибуна Сергія Бубки, футболістів Олега Блохіна та Ігора Бєланова, гімнасток Ірини Дерюгіної і Лариси Латиніної, Всього українськими спортсменами було завойовано більше 400 олімпійських медалей. Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличків, плавчиху Яну Клочкову, гімнастки Ганни Безсонової, легкоатлетки Жанни Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України.