Нарада при директорі!

26 вер. 2018
26 вересня 2018 року у актовій залі школи відбулася нарада при директорі.

26 вересня 2018 року у актовій залі школи відбулася нарада при директорові.

Порядок денний:

1. Про проведення атестації учителів у 2018/2019 навчальному році (Ілюхіна Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи).

2. Працевлаштування випускників 2017/2018 навчального року (Налбат Н.Г., заступник директора з виховної роботи).

3. Про роботу школи з питань відвідування учнями навчального закладу (Налбат Н.Г., заступник директора з виховної роботи).

4. Проведення І (шкільного) етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Проведення турнірів районного етапу (Ілюхіна Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи).

5. Про використання додаткових методичних матеріалів у навчально-виховному процесі (Ткачова К.І., директор школи).

6. Різне (Ткачова К.І., директор школи).