«Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

28 вер. 2018

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року у школі планується проведення «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (лист Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України від 24.09.2018№ 2.2-2526). Проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню тварин, ініціює благодійна організація «БФ «Щаслива лапа». Наша школа 27 вересня 2018 року зареєструвалася на сайті МОНУ та 04 жовтня 2018 року буде приймати участь у рекорді України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня» та буде старатися отримати сертифікат. Класні керівники школи вже отримали матеріали для проведення заходів, які викладені у методичному посібнику «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який схвалено до використання у закладах загальної середньої освіти науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді МОН України (лист від 02.07.2018№ 22.1/12-Г-454) за посиланням.