Участь учнів школи у IV Обласному патріотичному форумі «Ми діти твої, Україно!»

25 жовт. 2018

25 жовтня учні 6-А класу (класний керівник Литвиненко В.В.) брали участь у IV Обласному патріотичному форумі «Ми діти твої, Україно!», що, відбувся у КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр». Учні познайомилися з переможцями  і лауреатами Конкурсу дитячого читання «Книгоманія» («Найкращий читач України – 2018», Обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», Обласного етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Лідер читання» тощо). Учні  ознайомилися з експозицією творчих робіт дітей-учасників конкурсів, з книжковою виставкою «Сила нескорених» та з експонатами з музею АТО.  Також учні на цьому заході поспілкувалися з учасниками АТО. Учні подивилися вистава Р. Кіплінга "Мауглі" у виконанні народного художнього колективу дитячого театру.