Відвування Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого лідерами шкільного самоврядування.

1 лист. 2018
Лідери шкільного самоврядування нашої школи відвідали Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого. Під час заходу старшокласники відвідали «Музей історії сучасності», де дізналися про історію закладу освіти, видатних випускників, студентське самоврядування та перспективи майбутньої юридичної освіти в Україні.

01 листопада лідери шкільного самоврядування нашої школи відвідали Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого. Під час заходу старшокласники відвідали «Музей історії сучасності», де дізналися про історію закладу освіти, видатних випускників, студентське самоврядування та перспективи майбутньої юридичної освіти в Україні. Також під час заходу лідери відвідали Наукову бібліотеку університету.