УВАГА! Правила користування E-ticket!!!

1 лист. 2018
Правила користування E-ticket!!! Продовжується забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти Київського району єдиним електронним квитком «E-ticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові. Термін дії електронного квитка «E-ticket» з 1 вересня по 30 червня (упродовж навчального року) у трамваї, тролейбусі.

Продовжується забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти Київського району єдиним електронним квитком «E-ticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові. Термін дії електронного квитка «E-ticket» з 1 вересня по 30 червня (упродовж навчального року) у трамваї, тролейбусі. Для активування картки необхідно її поповнити. Мінімальна вартість квитка в одному виді транспорту складає 15 грн., у 2-х (трамвай та тролейбус) - 20 грн. (15 + 5) на місяць, кількість поїздок - не обмежена; у метрополітені (до 50 поїздок на місяць) у розмірі 50% вартості проїзду. Користуватися електронним квитком можна лише за умови наявності учнівського квитка або довідки, які можна отримати у школі. На сайті КП «ХАРКІВПАСС» можна ознайомитися з Пам'яткою щодо Правил користування пільговим електронним квитком «E-ticket».

Презентація щодо правил користування квитками