Зустріч з батьками учнів та вихованців закладів освіти Київського району першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехов

31 жовт. 2018
31 жовтня 2018 року на базі нашої школи провів зустріч з батьками учнів та вихованців закладів освіти Київського району першого заступника Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов.

У заході також взяли участь голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна, голова Харківської міської батьківської ради Манерко Лариса Миколаївна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна та представники батьківських активів закладів освіти району. Нашу школу представляла голова батьківського комітету Ірина Олександрівна Дорошко.