Екскурсія до Харківської міської ради.

5 лист. 2018
Лідери шкільної організації «Учнівський парламент» Дорошко Нікіта та Добровольська Софія відвідали з екскурсією Харківську міську раду. Під час екскурсії вони зустрілись за круглим столом з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Учні школи відвідали велику сесійну залу де мали змогу поспілкуватись з головою Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайлом Лазаревим та заступником директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлією Згурською.

5 листопада 2018 року лідери шкільної організації «Учнівський парламент» Дорошко Нікіта та Добровольська Софія відвідали з екскурсією Харківську міську раду. Під час екскурсії вони зустрілись за круглим столом з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Учні школи відвідали велику сесійну залу де мали змогу поспілкуватись з головою Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайлом Лазаревим та заступником директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлією Згурською.

Екскурсія до мерії виявилась для наших учнів цікавою, корисною та позитивною.