Вітаємо з перемогою!

7 лист. 2018
Вітаємо учнів нашої школи Потія Кирила (9-А клас) та Свистун Діану (11-Г клас), які у складі команди «Мегаполіс» від Харківської області отримали перемогу у фінальному етапі XIV Всеукраїнського турніру юних географів.

Вітаємо учнів нашої школи Потія Кирила (9-А клас) та Свистун Діану (11-Г клас), які у складі команди «Мегаполіс» від Харківської області отримали перемогу  у фінальному етапі XIV Всеукраїнського турніру юних географів, що проходив у місті Полтаві. Свистун Діана, як гравець команди отримала нагороду у номінації «За невпинний потік інформації (геогворун)». Вітаємо! Бажаємо перемог у подальшому!!!