Відкриття реконструйованого спортивного майданчику!

2 лист. 2018
2 листопада 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області відбулось відкриття реконструйованого спортивного майданчику.

2 листопада 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області відбулось відкриття реконструйованого спортивного майданчику.

На святі були присутні голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Неллі Василівна Казанжиєва, народний депутат України Олександр Михайлович Грановський,  директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Іванівна Деменко, заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради - начальник управління з питань фізичної культури та спорту Костянтин Михайлович Курашов, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Тетяна Володимирівна Куценко. Народний депутат України Олександр Михайлович Грановський привітав усіх присутніх, побажав подальших успіхів, спортивних досягнень та перемог. На святі також були присутні кращі спортсмени, майстри спорту, учасники та переможці різноманітних спортивних змагань на першинство Миру, Європи та України, учні, вчителі, батьки.

Свято було відкрито виступом спортсменів тхеквондістів, керівник секції - майстер спорту України, переможець кубку Європи та кубку миру Дмитро Олександрович Омеляненко; збірної групи спортивного клубу "Я-роллер". Представили свій показний виступ і діючі чемпіони юнацької команди БК "Політехнік" - призери Чемпіоната України.

Під час свята народний депутат України Олександр Михайлович Грановський привітав учнів школи з такою визначною подією та подарував закладу освіти волейбольні та баскетбольні м´ячі.

Свято було яскравим, динамічним, присутні були вражені виступами учнів-спортсменів закладу.

Відкриття майданчику стало справжнім святом для усіх шанувальників спорту.

Бажаємо учням школи високих спортивних досягнень!