Відвідування новорічного шоу у Палаці спорту учнями школи.

29 груд. 2018
28 та 29 грудня 2018 року у Харківському Палаці спорту відбулась Новорічна вистава «Аладдін» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Виставу відвідали 3160 учнів Київського району.

З Новим 2019 роком учнів привітали мер Харкова Кернес Геннадій Адольфович та народний депутат України Грановський Олександр Михайлович.

Новорічне шоу відвідали 90 учнів початкових класів школи та 10 учнів пільгових категорій.  Дти захоплено спостерігали за пригодами героїв, співчували Аладіну та допомогли Діду Морозу запалити новорічну ялинку. Після вистави усі юні глядачі отримали від Харківського міського голови у подарунок зошити – розмальовки.