30 трав. 2018

Вдвідування вихованцями табору відпочинку "Лісова казка" парку ім. М. Горького.

Вихованці 1-2 загонів відвідали міський парк відпочинку ім. Горького.
30 трав. 2018

Екскурсія до кондитерської фабрики учнів школи.

30 травня учні 3-Б та 1-А класу відвідали ООО "Кондитерську фабрику Престиж". Учні відвідали мастер-клас по виготовленню солодощів та прийняли участь у створенні своєї марки солодків виробів.
29 трав. 2018

Табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка»

Розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка». Бажаємо всім гарного відпочинку та змістовного дозвілля!
25 трав. 2018

«Свято останнього дзвоника»

25 травня 2018 року о 10.00 на шкільному майданчику відбулося «Свято останнього дзвоника». Вітаємо!
25 трав. 2018

Привітання Харківського міського голови Генадія Адольфовича Кернеса!

Харківський міський голова Генадій Адольфович Кернес привітав учнів, учителів, батьків із закінчення 2017-2018 начального року!!!
23 трав. 2018

Свято прощання з букварем

23 травня відбулося «Свято прощання з букварем» у учнів 1-А та 1-Б класів нашої школи.
23 трав. 2018

Кубок Шкільних спортивних ліг

Наша школа мала можливість доторкнутися і сфотографуватися на пам'ять з Кубком Шкільних спортивних ліг. Вітаємо усіх з перемогою!!!
22 трав. 2018

День науки

22 травня проводити «День науки», який пройшов у формі наукової конференції. В неї брали участь учні з 6 по 10 класи.
18 трав. 2018

День вишиванки!

17 травня уся Україна відзначає Всесвітній день вишѝванки. Учні та вчителі нашої школи в цей день прийшли у святковому вишиваному вбранні, доповненому аксесуарами. В День вишиванки усі були усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
17 трав. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів.

Вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.