29 груд. 2023

Вітаємо з перемогою в олімпіаді з правознавства!

Вітаємо з перемогою в олімпіаді з правознавства! Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу, який посів ІІІ місцем Вчитель - Денчик Юлія Миколаївна. Так тримати!!!
28 груд. 2023

Лідери учнівського самоврядування нашого ліцею взяли участь у «Зимовому челенжі "December". Виконали всі умови в період з 1 по 30 грудня. Головна мета челенжу підтримати ментальне здоровʼя та організувати змістовне дозвілля дітей Київського району.
28 груд. 2023

З 25 листопада по 10 грудня проходила щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". В цій акції прийняли участь учні 10-Б. Треба було намалювати малюнок до цієї акції та надіслати на пошту [email protected]. Троє учасниць отримали подяки за участь. Пишаємося ними!

Привітали дітей 5-М класу з новорічними святами

Сьогодні 28.12.2023 директор, вчителі та соціальний педагог/ практичний психолог/тьютор привітали дітей 5-М класу з новорічними святами. Діти були дуже задоволені такими гарними подарунками та були дуже вдячні!
28 груд. 2023

Вітаємо переможців олімпіад та їх наставників!!!

Удовікову Анастасію ученицю 11-А класу, яка посіла І місце олімпіади з економіки. Вчитель -Довгань Г.Д. Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу,який посів ІІ місце олімпіади з математики. Вчитель -Іванова М.К. Борисовську Дарину ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце олімпіади з математики . Вчитель -Чистякова Н.Б. Щира подяка учням, вчителям за високу результативність та гідне представлення нашого ліцею. Пишаємось Вами!!!
28 груд. 2023

Щирі вітання переможцям олімпіади з німецької мови та їх наставнику!!!

Рабізо Катерину ученицю 8-В класу яка посіла ІІ місце Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу який посів ІІ місце Наставник - Ткачова Катерина Іванівна. Пишаємось Вами!!!
27 груд. 2023

Видача новорічних подарунків для дітей 1-11 класів, які знаходяться у місті Харкові

З 25 по 28 грудня було організовано видачу новорічних подарунків для дітей 1-11 класів, які знаходяться у місті Харкові
27 груд. 2023

Мистецький захід «Колядки та щедрівки»2023

Деркачова Олександра учениця 7-А класу, учасниця мистецького заходу «Колядки та щедрівки»2023# до новорічних свят ❄️❄️❄️
26 груд. 2023

Щирі вітання переможцям олімпіад з фізики та їх наставникам!

Деркачову Олександру ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце Вчитель - Кобилка А.В. Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу, який посів І місце Вчитель - Іванова М.К. Ткацевич Валерію ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце Вчитель - Іванова М.К. Пишаємось!!!! Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень.
26 груд. 2023

Щирі вітання переможцям олімпіади з географії та їхнім наставникам!

Щирі вітання переможцям олімпіади з географії та їхнім наставникам! Сіньогіна Дмитрія учня 9-А класу який посів ІІ місце. Вчитель - Рибальченко І.М. Борисовську Дарину ученицю 10-А , яка посіла ІІІ місце . Вчитель-Рибальченко І.М. Писаренка Федіра учня 11-А класу, який посів ІІІ місце . Вчитель -Довгань Г.Д. Ваша перемога - це результат наполегливої праці,творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашого ліцею.