21 бер. 2011

Вистава

Білосніжка та сім гномів 21 березня учні 5-х та 6-х класів побачили виставу Харківського Державного Академічного Драматичного Театру ім. Т.Г.Шевченка "Білосніжка та сім гномів".
8 бер. 2011

З 8 березня!

Новини Вітаємо всю чарівну половину людства зі Святом жінок, весни та краси. Будьте завжди веселі, красиві, кохані. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
1 бер. 2011

Збори

З 1 березня по 1 квітня 2011 року будуть проведені регіональні Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників. Усі бажаючі можуть взяти участь у Інтернет-зборах за наявністю доступу до Інтернет-ресурсів у зручний для них час за адресою http://edu-post-diploma.kharkov.ua
23 лют. 2011

З днем Захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни Напередодні Дня захисника Вітчизни до нашої школи завітали ветеран Великої Вітчизняної війни полковник у відставці Парахонич О.Д. та член Всеукраїнської ради учасників війни, заступник голови комітету Міжнародної української спілки ветеранів війни, керівник Центру правди історії про Велику Вітчизняну війну полковник у відставці Конюшенко П.О. Вони провели бесіду з учнями 10-х класів " Харків – місто військової слави " із демонстрацією хронікально-документального фільму " Харків у роки окупації ". 23 лютого 2011 року ветерани Великої Вітчизняної війни Чудінов І.Ф., Христофоров А.І. та Рабкін В.І. провели бесіди з нагоди Дня захисника Вітчизни з учнями 8-х класів. Учні тепло привітали ветеранів зі святом та подарували їм квіти.
22 лют. 2011

Владо!Ми пишаємося

Владо! Ми пишаємось тобою! Вітаємо Довгань Владиславу, ученицю 10-Г класу, яка посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу захисту робіт МАН з географії
17 лют. 2011

Що?Де?Коли?

"Що? Де? Коли?" Команда учнів 9-Г класу у складі Островерха Євгена, Кравченко Михайла, Резнік Станіслава, Лук'янова Олександра, Варавіної Валерії, Ярмака Валерія посіла ІІ місце в районному конкурсі "Що? Де? Коли?", який відбувся 17.02.2011 у ХЗОШ №36.
15 лют. 2011

Прапороносці

"Прапороносці" 15 лютого на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 було проведено традиційний конкурс-огляд «Прапороносці – 2011», в якому взяли участь учні нашої школи Данило Сафронов – учень 10-М класу, Костянтин Кієнко, Максим Момот та Владислав Терешин – учні 10-Г.
31 груд. 2010

З Новим Роком

З Новим роком та Різдвом Христовим! Шановні друзі! Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим Роком! Бажаємо всім благополуччя, родинного тепла та злагоди, щирих друзів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!
29 лист. 2010

Малі Олімпійські ігри

З 29.11 по 08.12 було проведено шкільний етап малих Олімпійських ігор „Діти Харкова”. За результатами змагань виявлені переможці: 3-4 класи: I місце - 3-А (кл. керівник: Яницька І.В.) II місце - 3-Б (кл. керівник: Костеляні Л.А.) 5-6 класи: I місце - 6-А (кл. керівник: Чистякова Н.Б.) II місце - 5-А (кл. керівник: Гамаюн Н.С.) III місце - 5-Б (кл. керівник: Степаненко Т.Ю.) 7-8 класи: I місце - 8-М (кл. керівник: Островерх Л.І.) II місце - 7-А (кл. керівник: Антонець Ю.М.) III місце - 8-Б (кл. керівник: Гребенюк Л.Ф.)