15 груд. 2023

14 грудня в нашому ліцеї було проведено заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Кузьміна Світлана Анатоліївна вчитель історії, провела інформаційно-просвітницькі заходи у 9-А,Б,В та 7-Б класах.
14 груд. 2023

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В нашому ліцеї проведено виховні заходи, присвячені вшануванню пам'яті ліквідаторів. Це день мужніх та самовідданих людей, подвиг яких не можливо переоцінити. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС перевірені часом.
14 груд. 2023

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка 14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13 груд. 2023

Вітаємо Хазгуй Маркуса Адама, учня 9-А класу з перемогою в олімпіаді з хімії, який посів ІІІ місце. Підготувала вчитель хімії - Ірзаєва Олена Василівна. Так тримати! Пишаємося!
13 груд. 2023

Вітаємо учня 9-А класу Сіньогіна Дмитрія, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформатики.

Щиро вітаємо учня 9-А класу Сіньогіна Дмитрія, який посів ІІІ місце в олімпіаді з інформатики. Вчитель-наставник Кобилка Анна Володимирівна.
12 груд. 2023

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима!

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима, які взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та посіли призові місця серед учасників районного етапу.
11 груд. 2023

Учні 2-М класу долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».

Учні 2-М класу Іванський Лев, Шуєв Олександр, Лисенко Анастасія, Бровенко Аріна, Федірко Глєб долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».
11 груд. 2023

Вітаємо Сіньогіна Дмитра!

Вітаємо Сіньогіна Дмитра, учня 9–А класу який посів ІІ місце (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та його наставника -учителя хімії Олену Василівну Ірзаєву! Бажаємо успіху та перемоги в майбутньому!
8 груд. 2023

Педагоги, батьки та учні Харківського ліцею № 5 продовжують підтримувати військових. Зібрали кошти, підготували подарунки окопні свічки, смаколики, листівки з привітаннями до дня Збройних Сил України! Все було передано підрозділу ГУР та територіальній обороні. Слава Україні !!! Героям Слава!!!
8 груд. 2023

В метро школі продовжується акція «Національного тижня читання» під гаслом «Бути своїми». Дітки виготовили об'ємні аплікації, створили плакат «Ми любимо читати» адже читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал.