1 квіт. 2021

Участь у Семінарі- конкурсі на кращий дистанційний курс .

01 квітня 2021 року в онлайн режимі на платформі Zoom відбувся семінар для вчителів-учасників конкурсу на кращий дистанційний курс у 2021 році за темою «Використання систем дистанційного навчання в освітньому процесі». У цьому заході брали участь учителі початкових класів Злепко Н.А. та Тютюнік Я.В
1 квіт. 2021

Захист учнівських проектів в рамках конкурсу проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС-2021» в он-лайн режимі.

31 березня учень 8-А класу нашої школи Писаренко Федір взяв участь у районному етапі он-лайн захисті учнівських проектів в рамках конкурсу проєктних ініціатив «Марафон унікальних справ ХМОУС-2021». Проєкт має назву «Пестициди та їх негативний вплив». Керівник проекту Хромушкін К.М., учитель біології.
1 квіт. 2021

Вітаємо з перемогою у райнному конкурсі-фестівалі "Юні дарування"!

Вітаємо! ученицю 9-А класу Трегубову Поліну з перемогою у щорічному районному конкурсі -огляді "Юні дарування", номінаціїї "Вокальне мистецтво"-III місце! Бажаємо натхнення та перемог у подальшому! Кер. Масич Р.Ю.

Проведення онлайн-опитування!

На виконання листів КВНЗ ХАНО від 24.03.2021 № 178 та Інституту модернізації змісту освіти від 12.03.2021 № 221/10-581 проведення онлайн-опитування для батьків та вчителів.
31 бер. 2021

Участь у навчально-практичному семінарі з бадмінтону.

З метою підвищення рівня професійної майстерності учителів фізичної культури із впровадження варіативного модуля "Бадмінтон" 31.03.2021 о 11.00 учителі фізичної культури нашої школи Горобинська Л.В. та Шпаркий Т.М. взяли участь у навчально-практичному семінарі з бадмінтону, що був організований Федерацією бадмінтону України за підтримки Европейської конференції з бадмінтона
31 бер. 2021

УВАГА БАТЬКВА ТА УЧНЯМ! Встановлено систему очищення води

31 березня 2021 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області австрійською благодійною екологічною організацією "GLOBAL-2000" за підтримки Харківської міської ради було встановлено систему очищення води.
29 бер. 2021

Он лайн зустріч зі шкільним офіцером поліції педагогічного персоналу школи.

Сьогодні, 29 березня о 12.30 відбулася он лайн зустріч зі Ченським Дмитром Геннадійовичем, поліцейським 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області за темою «Правопорушення у підлітків та відповідальність » та «Прояви булінгу в учнівському середовищі та його наслідки».
10 груд. 2020

Освітній проєкт для педагогів "Лабораторія креативних індустрій у МЕDIA"

З 23 по 27 листопада 2020 року заступник директора з виховної роботи Налбат Н.Г. проходила онлайн-навчання в освітньому проєкті «Лабораторія креативних індустрій у MEDIA»