1 вер. 2011

Перше вересня прийшло до нас!!!

Ось і настало довгоочікуване свято перше вересня
20 черв. 2011

Iнтернет олiмпiада

Проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з базових дисциплін
26 бер. 2011

Суботник

26 березня наша школа присвятила свій час міжнародному суботнику!
21 бер. 2011

Вистава

Білосніжка та сім гномів 21 березня учні 5-х та 6-х класів побачили виставу Харківського Державного Академічного Драматичного Театру ім. Т.Г.Шевченка "Білосніжка та сім гномів".
8 бер. 2011

З 8 березня!

Новини Вітаємо всю чарівну половину людства зі Святом жінок, весни та краси. Будьте завжди веселі, красиві, кохані. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
1 бер. 2011

Збори

З 1 березня по 1 квітня 2011 року будуть проведені регіональні Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників. Усі бажаючі можуть взяти участь у Інтернет-зборах за наявністю доступу до Інтернет-ресурсів у зручний для них час за адресою http://edu-post-diploma.kharkov.ua
23 лют. 2011

З днем Захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни Напередодні Дня захисника Вітчизни до нашої школи завітали ветеран Великої Вітчизняної війни полковник у відставці Парахонич О.Д. та член Всеукраїнської ради учасників війни, заступник голови комітету Міжнародної української спілки ветеранів війни, керівник Центру правди історії про Велику Вітчизняну війну полковник у відставці Конюшенко П.О. Вони провели бесіду з учнями 10-х класів " Харків – місто військової слави " із демонстрацією хронікально-документального фільму " Харків у роки окупації ". 23 лютого 2011 року ветерани Великої Вітчизняної війни Чудінов І.Ф., Христофоров А.І. та Рабкін В.І. провели бесіди з нагоди Дня захисника Вітчизни з учнями 8-х класів. Учні тепло привітали ветеранів зі святом та подарували їм квіти.
22 лют. 2011

Владо!Ми пишаємося

Владо! Ми пишаємось тобою! Вітаємо Довгань Владиславу, ученицю 10-Г класу, яка посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу захисту робіт МАН з географії
17 лют. 2011

Що?Де?Коли?

"Що? Де? Коли?" Команда учнів 9-Г класу у складі Островерха Євгена, Кравченко Михайла, Резнік Станіслава, Лук'янова Олександра, Варавіної Валерії, Ярмака Валерія посіла ІІ місце в районному конкурсі "Що? Де? Коли?", який відбувся 17.02.2011 у ХЗОШ №36.
15 лют. 2011

Прапороносці

"Прапороносці" 15 лютого на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 було проведено традиційний конкурс-огляд «Прапороносці – 2011», в якому взяли участь учні нашої школи Данило Сафронов – учень 10-М класу, Костянтин Кієнко, Максим Момот та Владислав Терешин – учні 10-Г.