12 груд. 2023

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима!

Вітаємо Кравченка Данііла та Бородича Максима, які взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та посіли призові місця серед учасників районного етапу.
11 груд. 2023

Учні 2-М класу долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».

Учні 2-М класу Іванський Лев, Шуєв Олександр, Лисенко Анастасія, Бровенко Аріна, Федірко Глєб долучились до освітньої акції «Подаруй частинку тепла Захисникам».
11 груд. 2023

Вітаємо Сіньогіна Дмитра!

Вітаємо Сіньогіна Дмитра, учня 9–А класу який посів ІІ місце (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та його наставника -учителя хімії Олену Василівну Ірзаєву! Бажаємо успіху та перемоги в майбутньому!
8 груд. 2023

Педагоги, батьки та учні Харківського ліцею № 5 продовжують підтримувати військових. Зібрали кошти, підготували подарунки окопні свічки, смаколики, листівки з привітаннями до дня Збройних Сил України! Все було передано підрозділу ГУР та територіальній обороні. Слава Україні !!! Героям Слава!!!
8 груд. 2023

В метро школі продовжується акція «Національного тижня читання» під гаслом «Бути своїми». Дітки виготовили об'ємні аплікації, створили плакат «Ми любимо читати» адже читання книг стимулює розумову діяльність людини, покращує пам'ять і підвищує творчий потенціал.

«Національний тиждень читання»проведено у 5-Б класі

«Національний тиждень читання»проведено у 5-Б класі, працювали з казками різних народів, провели вікторину присвячену українським казкарям.
8 груд. 2023

В 11-А та в 11-Б було проведено акцію «Національний тиждень читання» присвячений 130-ти річчю від дня народження українського письменника Миколи Хвильового. Розібрали збірку вибраних творів «Я(Романтика)»
8 груд. 2023

Учні нашого ліцею №5 долучилася до заходів до дня Збройних Сил України «Дякую захисникам». Діти з ентузіазмом писали листи нашим воїнам, приносили багато малюнків. Листи, вірші та малюнки було передано волонтерам.
7 груд. 2023

Харківській Ліцей № 5 вітає з Днем української хустки

Харківській Ліцей № 5 вітає з Днем української хустки. День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. Тому щороку українки діляться родинними історіями хусток, унікальними орнаментами та передають одна одній цінні знання.
7 груд. 2023

В метро-школі 1-М клас долучився до «Тижня читання».

В метро-школі 1-М клас долучився до «Тижня читання». В класі зробили виставку улюблених книжок ,учні ділились враженнями від улюбленої книги та розповідали про головних персонажів. Працювали над створенням власних обʼємних аплікацій «Я читаю щодня!»