7 черв. 2018

Концерт української музики.

Вихованці 3-4 загонів табору відпочинку у актовій залі школи відвідали концерт української музики. Діти послухали народні та сучасні пісні у виконанні народного інструменту бандура.
7 черв. 2018

Відвідування вихованцями табору з денним перебуванням Центру ветеринарної допомоги

07 червня о 10.00 вихованці табору з денним перебуванням «Лісова казка» відвідали «Центр ветеринарної допомоги». У центрі діти стали свідками процедур надання допомоги домашнім тваринам.
6 черв. 2018

Реаліті-квест під час проходження практики.

06 червня учні 8-А та 8-Б класів під час практики відвідали Харківській національний університет міського господарствам. О. Бекетова, на базі якого взяли участь у фінансовому реаліті-квесті.
5 черв. 2018

Щорічне звітування керівника школи

21 червня 2018 року о 18.00 у актовій залі відбудеться щорічне звітування керівника школи.
4 черв. 2018

Відвідування парку ім. Горького.

Вихованці пришкільного табору ( 1-2 загін) відпочивали у міському парку ім. М. Горького.
4 черв. 2018

Відвідування Ландау-Центру вихованцями пришкільного табору.

Вихованці пришкільного табору з денним перебуванням "Лісова казка" відвідали з екскурсією "Ландау-центр"

Прийом учнів до 1 класу

1 черв. 2018

Відвідування музею комп"ютенриних технологій.

Учні 3-А класу (класний керівник Амеліна В.І.) відвідали музей комп"ютерних технологій, що розташований у виставковому центрі "Радмир-Експохол".
1 черв. 2018

Вітаємо!

Команду учнів школи (молодша вікова категорія), яка посіла II місце у районних змаганнях з Чірлідингу. Керівник команди Третьякова О.Д.
31 трав. 2018

Вистава «Сказка о потеряном времени»

Відвідали виставу «Сказка о потеряном времени» на базі Харківського ліцею № 133