28 лист. 2018

Навчально виховна екскурія до ХОБД

Учні 9-А класу разом із учителем української мови та літератури Амстиславською М.О. побували у Харківській обласній бібліотеці для дітей на навчально-виховній екскурсії, присвяченій видатному українському письменнику, драматургу, харків’янину Г.Квітки-Основ’яненко
26 лист. 2018

Отримано нові меблі для Нової української школи

26 листопада 2018 року отримано нові меблі для Нової української школи.
26 лист. 2018

Відвідування профорієнтаційного заходу учнями старшої школи.

25 листопада учні 10- А класу відвідали Харківський національний університет будівництва та архітектури.
24 лист. 2018

Акція "Свічка у вікні" - пам'яті жертв Голодомору в Україні.

23 листопада у школі були проведені тематичні години спілкування. Вже традиційно 24 листопада, школа взяла участь у акції «Свічка у вікні».
23 лист. 2018

Участь у вікторіні «Злочин і покарання» у рамках Всеукраїнського проекту "Я маю право""

23 листопада 2018 року в Слідчо-кримінальналістичному інституті Харківського національного юридичного університету учні 10-А класу школи у складі: Ластовки А.. Шаповала В., Філіпенко М.. Дорошко М., Оганова Г., Йоффе І. (керівник команди Денчик Ю.М.) брали участь у вікторині з кримінального права «Злочин і покарання» та отримали дипломи учасників.
21 лист. 2018

День Гідності та Свободи!

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.
20 лист. 2018

Екскурсія до Державного Музею природи.

20 листопада для учнів 3-В класу школи (класний керівник Руснак А.В.) відбулася навчально-виховна екскурсія до Державного Музею природи при Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна.
19 лист. 2018

Профілактична бесіда з учнями школи.

У 6- Б класі (класний керівник Зіолковська Н.С.) була проведена профілактична бесіда "Права та обов"язки дітей" шкільним поліцейським Ведмедерею Є.В.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учня 4-А класу Серебрякова Ясона, який посів II місце у (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Керівник Амеліна В.І.
19 лист. 2018

Профорієнтаційний захід Наукової суботи з Політехом: «Хімія?! Подумай про це!»

17 листопада учні школи відвідали в науково-профорієнтаційні заходи на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».