3 жовт. 2019

Концерт до Дня працівника освіти.

3 жовтня у актовому залі школі відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти.

Всеукраїнський урок доброти!

02 жовтня учні нашої школи другий рік поспіль беруть участь в Всеукраїнській акції організованої Благодійним фондом «Щаслива лапа» та мали змогу долучилися до встановлення рекорду України. У школі протягом дня був проведений «Всеукраїнський урок доброти».
2 жовт. 2019

Відвідування виставки "Мій Харків".

02 жовтня учні 8-А класу відвідали Харківську обласні бібліотеку для дітей де брали участь у відкритті виставки дитячих малюнків «Мій Харків».
2 жовт. 2019

"Навчання спілкування державною мовою".

З 30 вересня по 02 жовтня 2019 року учителі нашої школи взяли участь у заняттях спецкурсу "Навчання спілкування державною мовою" та отримали сертифікат.
1 жовт. 2019

Профорієнтаційний захід!

01 жовтня учні 10-11 класів взяли участь у профорієнтаційному заході, який був проведений співробітником Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу. Учні дізналися про спеціальності: туризм, готельно-ресторанна справа, харчові технології, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, підприємство, торгівля та біржова діяльність тощо.
27 вер. 2019

Дії при виникненні НС, вирішення проблем особистої і колективної безпеки

27 вересня о 11.45 у школі було організовано роботу з усіма учасниками освітнього процесу щодо дій при виникненні НС, вирішення проблем особистої і колективної безпеки.
27 вер. 2019

Участь у воркшопі «Освіта в Європі».

Згідно з листом Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 25.09. 2019 року № 2161, листа ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» від 23.09.2019 № 176 учні 10-А класу школи брали участь у воркшопі «Освіта в Європі» 27 вересня 2019 року на базі ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей».
26 вер. 2019

Екскурсія містом.

26 вересня 2019 року учні 5-В класу школи (класний керівник Куртасова Н.Д.) у межах Днів європейської спадщини і Міжнародного Дня туризму, які були організовані у місті Харкові 25 та 26 вересня відвідали пішохідну екскурсію за темою: «Легенди харківського підземелля».
23 вер. 2019

Ніч науки!

21 вересня 2019 року в рамках міського освітнього проекту «Ніч Науки» учні 3-4 та 9-11 класів нашої школи шкіл району разом з учителями відвідали провідні заклади вищої освіти. Школярі з захопленням брали участь у дослідах, що демонстрували фахівці вишів, роздивлялись сучасні лабораторії та разом зі спеціалістами міркували над шляхами вирішення сучасних проблем суспільства.
20 вер. 2019

День партизанської слави в Україні!

20 вересня учні нашої школи вшанували пам’ять загиблих героїв у роки Другої Світової війни біля памятника Г. Нікітіної.