3 квіт. 2024

3 квітня в 7-х класах на уроці образотворчого мистецтва, вивчаючи тему "Фірмовий знак. Логотип", грали у вікторину Kahoot "Впізнай бренд!"

А чи Ви так само впізнаєте всі бренди? Спробуйте https://kahoot.it/challenge/07076836.... Гра доступна до 10 квітня. Успіхів!
1 квіт. 2024

Пишаємось ученицею 7-Б класу Нікуліна Валерія

Учениця 7-Б класу Нікуліна Валерія посіла І місце у чемпіонаті Харківської області з черлідінгу "Незламний Харків". Отримала бронзову та золоту медалі.
30 бер. 2024

Учні 7-Б класу відвідали захоплююче заняття STEAM- лабораторії при ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Під час заняття дізналися як працює термометр і чому є різні шкали вимірювання температури у різних країнах. Спостерігали цікаві експерименти з рідким азотом.
29 бер. 2024

Акція «Харківські університети – формула вибору»

Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». В межах цієї акції в ліцеї встановлено інформаційний стенд з профорієнтаційної діяльності «майбутнім абітурієнтам»
28 бер. 2024

Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». В межах цієї акції 27 березня учні 10-Б та 11-А класів ознайомилися з організаційними особливостями процесу навчання та дозвілля в Харківському Національному Економічному Університеті імені С.Кузнеця. Майбутні абітурієнти отримали багато цікавої інформації, а саме про професії юридичної спрямованості.
27 бер. 2024

Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». В межах цієї акції 26 березня учні 10-А та 11-Б класів ознайомилися з організаційними особливостями процесу навчання та дозвілля в Національному аерокосмічному університеті ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Майбутні абітурієнти отримали повну інформацію про спеціальності у закладі вищої освіти.
25 бер. 2024

До уваги педагогів, учнів 11-го класу та їх батьків!

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що відтепер охочі зареєструватися для участі в НМТ під час створення персонального кабінету мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія. Для цього достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.
25 бер. 2024

Увага! Весняні канікули!

Весняні канікули розпочнуться 25 березня та будуть тривати до 31 березня 2024 року!
22 бер. 2024

Зустріч представників ДСНС!

21.03.2024 в метро школі на станції Академіка Павлова відбулась зустріч представників ДСНС з учнями 5-М класу. Під час бесіди учні пригадали:
22 бер. 2024

Онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції!

21.03.2024 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції з учнями 7-А та 7-Б класів. Під час бесіди учні пригадали: 1. Правила дорожнього руху. Безпека на дорогах 2. Безпека на дорогах в темну пору доби 3. Правила поводження під час руху автомобіля