25 жовт. 2018

Відвідування музею фотоілюзій.

25 жовтня, піід час осінніх канікул учні 4-Б класу школи (класний керівник Салтовська О.Ю.) відвідали Музей фото ілюзій.
25 жовт. 2018

Профілактичний медичний огляд учнів.

З 29 жовтня по 30 жовтня 2018 року медичними працівниками школи буде проведений профілактичний медичний огляд учнів школи після осінніх канікул.
24 жовт. 2018

Розваги на льоду у ТРЦ "Караван".

Сьогодні учні 7-Б класу (класний керівник Чистякова Н.Б.) відвідали ТРЦ "Караван" та мали можливість покататися на ковзанах. Це була дуже цікаіва та рухлива екскурсія. Всі були дуже задоволені!

Екскурсія до Ландау-центру.

24 жовтня учні 3-А та 3-В класів(класін керівники Руснак А.В. та Пересичанська О.М,) відвідали Ландау-центр при Харківському національному унверсітеті ім. В. Каразіна.
24 жовт. 2018

Подорож до Краснокутського дендропарку та музею у с. Пархомівка.

24 жовтня учні 5-А класу (класний керівник Бекетова Ю.М.) здійснили автобусу екскурсію до Краснокутського дендропарку та музею у с. Пархомівка.
24 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом!"

Під час канікул учні 9-А класу (класний керівник Соколенко І.В.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
23 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом"

Під час канікул учні 11-Б класу (класний керівник Ірзаєва О.В.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
23 жовт. 2018

Екскурсія до Морського музею.

Під час осінніх канікул учні 1-Б класу (класний керівник Євланова Є.О.) відвідали Морський музей. Малюки із задоволенням полинули у світ морьких пригод та подорожів.
22 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом!"

Під час канікул учні 10-А та 10-Б класів (класні керівники Рибальченко І.М. та Денчик Ю.М.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
22 жовт. 2018

Перегляд театральної вистави.

Під час осінніх канікул учні 5-Б класу разом із учителем німецкої мови Нікітенко О.В. переглянули спектакль у Палаці Культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області.