21 квіт. 2018

Загальноміський суботник!

21 квітня 2018 року в межах проведення робіт із приведення до належного стану територій м. Харкова у весняний період 2018 року відбувся загальноміський суботник.
21 квіт. 2018

Урочиста церемонія нагородження переможців районного туру міського конкурсу «Учень року-2018».

20 квітня 2018 року в актовій залі школи відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження переможців районного туру міського конкурсу «Учень року-2018».
20 квіт. 2018

День Цивильного захисту.

20 квітня у школі проходив День Цивільного захисту за темою "Обережно! Небезпечні предмети".
19 квіт. 2018

Завершився “Тиждень мистецтв»

19 квітня завершився “Тиждень мистецтв». Під час тижня учні з 1 по 11 клас брали участь у різноманітних митецьких заходах: виставці малюнків «Світ дитинства», брейн-ринзі «Мистецтво» та конкурсі огляді «Мистецька хвиля», у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Інструментальна музика» та «Хореографія». Переможці нагороджені грамотами від адміністрації школи.
18 квіт. 2018

«Шкільний офіцер поліції»

Для учнів 7-А класу в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Є.В. та лейтенантом поліції Петуховим М.Г. було проведено бесіду за темою: «Права та обов’язки».
18 квіт. 2018

Код доступу до інтерактивних підручників

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН».
16 квіт. 2018

«Тиждень мистецтв»

З 18 по 19 квітня у школі проходить «Тиждень мистецтв».
16 квіт. 2018

Вітаємо!!!!!

Збірну команду учнів нашої школи, які здобули перемогу в районних змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти. Керівник команди Дядюк Ю.М.
13 квіт. 2018

«Фестиваль культур»

У школі відбувся «Фестиваль культур». Учні з 1 по 10 клас взяли участь у презентації країн світу. Це була дуже цікава подорож з якої учні дізналися про культуру та історію різноманітних країн світу.
11 квіт. 2018

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Класними керівниками 1-11 класів проведений Урок пам'яті за темою: «Жертви нацизму».