22 бер. 2024

До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків!

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що перелік країн і міст, де буде створено тимчасові екзаменаційні центри за кордоном, розширено (наказ МОНУ від 20.03.2024 № 363).
22 бер. 2024

20 березня учні 1-4 класів Харківського ліцею № 5 провели ранкові зустрічі, присвячені Міжнародному дню щастя: «Що таке щастя?», «Хвилинки щастя», «Щастя очима дітей». В ігровій формі діти познайомилися з історією свята, створили «Рецепт щастя», зробили подарунок одне одному у вигляді посмішки, «посадили дерево щастя», поділилися своїми «хвилинками щастя», пригадали дні, коли вони відчували себе щасливими, переглянули казочку В. Сухомлинського «Що таке щастя», намалювали малюнки «Щастя очима дітей», обговорили складові щастя, поділилися мріями про майбутнє мирне щасливе життя в Україні.
21 бер. 2024

21 березня відбулося чергове заняття районної школи «Лідер».

21 бер. 2024

Атестаційна комісія провела фінальне засідання щодо підтвердження або присвоєння кваліфікаційних категорій та звань

21 березня 2024 року атестаційна комісія провела фінальне засідання щодо підтвердження або присвоєння кваліфікаційних категорій та звань.

Бесіда в 4-Б класі присвячена Міжнародному дню щастя

20 бер. 2024

Ранкові зустріч в 3-В класі, присвячена Міжнародному дню щастя: «Що таке щастя?»

20 бер. 2024

Учні 1-М класу подорожували країною ЩАСТЯ.

Учні 1-М класу подорожували країною ЩАСТЯ. І виявили, що щастя у кожного своє! Вони навіть спробували намалювати Щастя! Вийшло дуже гарно! 1-М бажає усім безмежного ЩАСТЯ!
20 бер. 2024

20 березня у 3-А класі проведено Ранкову зустріч до Міжнародного дня щастя.

Діти готували малюнки, поробки, читали вірші про щастя, казку В. Сухомлинського «Казка про щастя», обговорювали своє відчуття до цього слова та поняття.
20 бер. 2024

20 березня в 2-А класі Харківського ліцею № 5 було проведено захід до Дня Землі. День Землі святкується у багатьох країнах у день весняного рівнодення, щоб відзначити момент, коли починається весна, адже діти її так чекають.
20 бер. 2024

20 березня в онлайн форматі відбувся ІІ етап конкурсу лідерів "Ми- разом!" - захист учнівських проєктів, спрямованих на збереження ментального здоров'я школярів. Василевська Вероніка представила свій проект «Психологічна допомога з оленятком Бембі для дітей» з корисними порадами, загадками, ребусами та розмальовками для психологічного розвантаження.