21 груд. 2018

Відвідування НФУ.

Учні 7-Б класу (класний керівник Чистякова Н.Б.) відвідали Національний фармацівтичний університет.
21 груд. 2018

"Нічь перед Різдвом"

21 грудня учні 9-11 класів брали участь уноворічній виставі за мотивами літературного твору М. Гоголя "Ніч перед Різдвом".
19 груд. 2018

Свято Миколая!

До наших учнів школи з ранку завітав Святий Миколай із солодощами.
19 груд. 2018

Вручення подарунків від Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

19 грудня 2018 року в актовій залі школи відбулося Новорічне свято. На святі учням 1-4 класів була показана концертна програма за участю учнів шкільного самоврядвання та театру-танцю «Ритм». Під час заходу учні початкової школи отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса
18 груд. 2018

Святкова вистава "Святий Миколай до нас завітай!".

18 грудня 2018 року у актовій залі школи учні 6-А та 6-Б класу під керівництвом учителя української мови та літератури Литвиненко В.В. показали для учнів 1-4 класів виставу "Святий Миколай до нас завітай!"
15 груд. 2018

Подорож до Фабрики ялинкових іграшок.

15 та 16 грудня 2018 року учні 1-А, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-Б та 4-В класів відвідали Фабрику ялинкових іграшок, яка розташована у м Куп’янську, Харківської області.
10 груд. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду учнів школи у складі : Попова А., Потія К, (9-А клас), Лобач П., Маловіка Д., Манжелевської К. , Крайнової О. (11-Г клас ) з перемогою в Другому регіональному турнірі з «Фінансової грамотності» на кубок голови Обласної державної адміністрації. Керівник команди учнів, учитель ХЗОШ № 5 Довгань Галина Дмитрівна. Ми пишаємось вами та бажаємо перемог у подальшому!
10 груд. 2018

"Тиждень малюків"

З 03 грудня по 10 грудня 2018 року в школі проходив Тиждень малюків.
6 груд. 2018

Лектором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вдовиченко А.М. проведено бесіду за темою: «Відповідальність неповнолітніх»

Лектором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харків Вдовиченко А.М. проведено бесіду за темою: «Відповідальність неповнолітніх» у 9-Б та 10-Б класах.
6 груд. 2018

Робота Педагогічної майстерні.

06 грудня 2018 року у школі проведено Педагогічну майстерню за темою: "Новорічні прикраси. Паперові сувеніри".