9 серп. 2019

Увага! Батьківські збори майбутніх першокласників.

22 серпня 2019 року о 17.00 у актовій залі школи відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.
8 серп. 2019

Нове обладнання та дидатичні матеріали для першачків НУШ!

За рахунок державної субвенції на впровадження стандартів НУШ у нашої школі триває поставка дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.
5 серп. 2019

Програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2020 рік

Український центр оцінювання якості освіти опублікував програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2020 рік. Програми з усіх тестових предметів доступні на сайті центру. Зокрема, в спільноті «Усе про ЗНО» проаналізували зміни в програмі з української мови та літератури.
2 серп. 2019

Тривають ремонтні роботи!

У школі продовжено ремонтні роботи на I та III поверхах.
1 серп. 2019

Зустріч з гостем з Японії.

29 липня 2019 року на базі нашої школи відбулась зустріч начальника Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяни Володимирівни, методистів методичного центру, директорів шкіл району з директором англійської школи у м. Кагошима (Японія) Сакіо Камікава.
25 лип. 2019

Ремонтні роботи!

У школі тривають ремонтні роботи на першому поверсі.
16 лип. 2019

Ремонтні роботи!

У школі тривають ремонтні роботи на фасаді будівлі шкільного басейну .
15 лип. 2019

Новини Малої академії наук України.

Учні Малої академії наук України отримали можливість запускати в космос свої проєкти.
8 лип. 2019

Ремонтні роботи!

У школі тривають ремонтні роботи у кабінетах II-го та корідорі III -го поверхах.
4 лип. 2019

День Національної поліції України!

Сьогодні, 4 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України. Учні нашої школи стали учасниками заходів, присвячених цьому святу.