24 жовт. 2018

Подорож до Краснокутського дендропарку та музею у с. Пархомівка.

24 жовтня учні 5-А класу (класний керівник Бекетова Ю.М.) здійснили автобусу екскурсію до Краснокутського дендропарку та музею у с. Пархомівка.
24 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом!"

Під час канікул учні 9-А класу (класний керівник Соколенко І.В.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
23 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом"

Під час канікул учні 11-Б класу (класний керівник Ірзаєва О.В.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
23 жовт. 2018

Екскурсія до Морського музею.

Під час осінніх канікул учні 1-Б класу (класний керівник Євланова Є.О.) відвідали Морський музей. Малюки із задоволенням полинули у світ морьких пригод та подорожів.
22 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом!"

Під час канікул учні 10-А та 10-Б класів (класні керівники Рибальченко І.М. та Денчик Ю.М.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
22 жовт. 2018

Перегляд театральної вистави.

Під час осінніх канікул учні 5-Б класу разом із учителем німецкої мови Нікітенко О.В. переглянули спектакль у Палаці Культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області.
20 жовт. 2018

Відвідування учнями школи дня відкритих дверів у НУНЦЗУ.

20 жовтня 2018 року учні 9-Б класу (класний керівник Довгань Г.Д.) відвідали профорієнтаційний захід на базі Національного університету цивільного захисту України.
19 жовт. 2018

Участь лідерів шкільного самоврядування у засіданні районної школи «Лідер»

Лідери шкільного самоврядування школи «Учнівський парламент» Сімонова Марія та Москаленко Олена брали участь у засіданні районної школи «Лідер»на базі ЦДЮТ № 3.

"Посвята у першокласники"

19 жовтня 2018 року у актовій залі школи відбулося свято “Посвята у першокласники».

Увага ЗНО 2019!

Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Прес-реліз.