27 черв. 2018

Онлайн-курси «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами».

На сайті EdEra відкрився 3-й модуль онлайн-курсу «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами».
26 черв. 2018

Увага! Випускникам!

Гаряча лінія та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2018!
26 черв. 2018

У школі- ремонтні роботи!

У кабінетах № 19 та № 24 тривають ремонтні роботи.
25 черв. 2018

Випускний вечір 2018 року!

23 черня 2018 року о 19.00 на базі Харківської обласної філармонії відбувся випускний вечір!
22 черв. 2018

Реквізити для благодійної допомоги!

Шановні Батьки! Якщо у Вас є можливість, бажання надати нашій школі благодійну допомогу, то ми повідомляємо Вам реквізити.
21 черв. 2018

Звіт керівника!

21 червня у актовій залі школи о 18.00 відбулося звітування директора Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області Ткачової Катерини Іванівни.
19 черв. 2018

Подорож до м. Мукачеве, Закарпатської області.

Вихованці 5,6 загонів подорожували до м. Мукачеве, Закарпатської області. Керівники груп: Рибальченко І.М., Зіолковська Н.С., Литвиненко В.В., Денчик Ю.М., Соколенко І.В.
18 черв. 2018

Екскурсія до с.м.т. Ворохта, Івано-Франківської області.

Організована екскурсія залізничним транспортом до с.м.т. Ворохта, Івано-Франківської області вихованцями 7 загону, під керівництвом Чистякової Н.Б. та Довгань Г.Д.
15 черв. 2018

Завершив роботу табор відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка»

Завершив роботу табор відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка» на базі школи ХЗОШ № 5. Під час відпочинкової кампанії для дітей було організовано та проведено різноманітні цікаві та пізнавальні заходи.
15 черв. 2018

Проведена профілактична бесіда співробітником ювенальної превенції Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області Донец В.П.