29 трав. 2018

Табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка»

Розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка». Бажаємо всім гарного відпочинку та змістовного дозвілля!
25 трав. 2018

«Свято останнього дзвоника»

25 травня 2018 року о 10.00 на шкільному майданчику відбулося «Свято останнього дзвоника». Вітаємо!
25 трав. 2018

Привітання Харківського міського голови Генадія Адольфовича Кернеса!

Харківський міський голова Генадій Адольфович Кернес привітав учнів, учителів, батьків із закінчення 2017-2018 начального року!!!
23 трав. 2018

Свято прощання з букварем

23 травня відбулося «Свято прощання з букварем» у учнів 1-А та 1-Б класів нашої школи.
23 трав. 2018

Кубок Шкільних спортивних ліг

Наша школа мала можливість доторкнутися і сфотографуватися на пам'ять з Кубком Шкільних спортивних ліг. Вітаємо усіх з перемогою!!!
22 трав. 2018

День науки

22 травня проводити «День науки», який пройшов у формі наукової конференції. В неї брали участь учні з 6 по 10 класи.
18 трав. 2018

День вишиванки!

17 травня уся Україна відзначає Всесвітній день вишѝванки. Учні та вчителі нашої школи в цей день прийшли у святковому вишиваному вбранні, доповненому аксесуарами. В День вишиванки усі були усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
17 трав. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів.

Вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.
16 трав. 2018

Урочисте нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних»

15 травня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 158 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних». Конкурс проходив під патронатом голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради,депутата Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. На церемонії нагородження були наші учні Погорєлов В.(8-Б клас) який посів II місце у проекті «Внесок німецьких діячів науки та культури в історію Харкова» та Мінченко Мілена (3-б клас), яка посіла II місце у номінації «Національний одяг мешканців Земель Німеччини» . Учні школи були нагороджені грамотами Управління освіти адміністрації Київського району та подарунками.
14 трав. 2018

Участь команди учнів у педагогічному квесті.

12 травня 2018 року на базі Харківського педагогічного ліцею № 4 Харківської міської ради відбувся ІІІ районний педагогічний квест «У світі педагогіки» у чкому приймали участь учні нашої школи.