9 лист. 2018

Заходи з нагоди Дня української писемності та мови.

09 листопада у школі відбулися заходи, присвячені Дню української писемності та мови.
9 лист. 2018

Відвідування профорієнтаційного заходу учнями старшої школи.

8 та 9 листопада учні 11-Г та 10-Б класів відвідали чотирнадцяту міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», яка відбулася у приміщенні Палацу спорту.
7 лист. 2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо учнів нашої школи Потія Кирила (9-А клас) та Свистун Діану (11-Г клас), які у складі команди «Мегаполіс» від Харківської області отримали перемогу у фінальному етапі XIV Всеукраїнського турніру юних географів.
5 лист. 2018

Вітаємо збірну команду школи!!!

Вітаємо збірну команду нашої школи, яка посіла ІІІ місце (учитель Дядюк Ю.М.)
5 лист. 2018

Екскурсія до Харківської міської ради.

Лідери шкільної організації «Учнівський парламент» Дорошко Нікіта та Добровольська Софія відвідали з екскурсією Харківську міську раду. Під час екскурсії вони зустрілись за круглим столом з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Учні школи відвідали велику сесійну залу де мали змогу поспілкуватись з головою Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайлом Лазаревим та заступником директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлією Згурською.
2 лист. 2018

Відкриття реконструйованого спортивного майданчику!

2 листопада 2018 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області відбулось відкриття реконструйованого спортивного майданчику.
1 лист. 2018

УВАГА! Правила користування E-ticket!!!

Правила користування E-ticket!!! Продовжується забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти Київського району єдиним електронним квитком «E-ticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові. Термін дії електронного квитка «E-ticket» з 1 вересня по 30 червня (упродовж навчального року) у трамваї, тролейбусі.
1 лист. 2018

Відвування Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого лідерами шкільного самоврядування.

Лідери шкільного самоврядування нашої школи відвідали Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого. Під час заходу старшокласники відвідали «Музей історії сучасності», де дізналися про історію закладу освіти, видатних випускників, студентське самоврядування та перспективи майбутньої юридичної освіти в Україні.
31 жовт. 2018

Зустріч з батьками учнів та вихованців закладів освіти Київського району першого заступника Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехов

31 жовтня 2018 року на базі нашої школи провів зустріч з батьками учнів та вихованців закладів освіти Київського району першого заступника Харківського міського голови Ігор Олександрович Терехов.
26 жовт. 2018

Відвідування Молодіжного театру "Мадригал".

26 жовтня учні 1-А класу переглянули виставу у Молодіжному театрі «Мадригал».