3 лип. 2019

Ремонтні роботи!

У школі проводятся косметичні ремонтні роботи на 2, 3 та 4 поверхах корпусу А.
25 черв. 2019

Випускний вечір!

24 червня 2019 року пройшов випускний вечір для випускників нашої школи 2018/2019 навчального року.
24 черв. 2019

Подорож до м. Трускавець.

З 15 червня по 23 червня учні нашої школи подорожували до м. Трускавець.
21 черв. 2019

Щорічне звітування директора школи!

21 червня о 17.00 у актовій залі школи відбулася когференція, присвяченая щорічному звітуванню директора школи перед батьківської та педагогічної громадськістю.
21 черв. 2019

Зустріч з головою Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутатом Харківської міської ради Казанжиєвою Н.В. переможців.

21 червня 2019 року в актовій залі школи пройшла щорічна зустріч з головою Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутатом Харківської міської ради Казанжиєвою Н.В. переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та фінальних етапів Всеукраїнських турнірів.У прийомі взяв участь почесний гість – народний депутат України Грановський О.М. На прийомі були присутні начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., 27 переможців, 12 наставників переможців, батьки переможців та представники колективів, у яких навчаються переможці. Серед учнів-переможців була учениця 11-Г класу, стипендіат Благодійної організації «Благодійний фонд Олександра Грановського» Свістун Діана.
15 черв. 2019

Випускний у 9-х класах!

14 червня у актовій залі школи відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів.
13 черв. 2019

Закриття табірної зміни!

13 червня 2019 року відбулося закриття табірної зміни.
11 черв. 2019

Проект німецькою мовою у табор відпочинку !

Під час табірної зміни 11 червня 2019 року на базі Харківського технологічного ліцею № 9 вихованці мовних загонів табору брали участь у фестивалі літніх мовних таборів та стали переможцями в номінації «Кращий проект німецькою мовою».
11 черв. 2019

Нагородження переможців районного турніру з міні-футболу.

11 червня 2019 року на базі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулось нагородження призерів та переможців районного турніру з міні-футболу на Кубок голови Адміністрації Київського району Казанжиєвої Неллі Василівни.
11 черв. 2019

Нагородження переможців конкурсу "Моя сім"я"

11 червня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 164 відбулася церемонія нагородження переможців та учасників районного конкурсу учнівських проектів «Моя сім’я».