20 лют. 2024

20 лютого вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про неї обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!
20 лют. 2024

20 лютого ми відзначаємо День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Заходи до Дня Державного Герба України

У ліцею на честь Дня Державного Герба України проведено ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки, виховні години.
19 лют. 2024

Учні 6-х класів розв’язували цікаве завдання, присвячене одному з символів нашої держави. Разом з усіма українцями відзначили День Державного герба України!

19 лютого на уроці математики учні 6-х класів розв’язували цікаве завдання, присвячене одному з символів нашої держави. Разом з усіма українцями відзначили День Державного герба України!
19 лют. 2024

Учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»

18 лютого учні 10-х класів нашого ліцею відвідали профорієнтаційний захід «STEM-виставка, присвячена Міжнародному дню жінок та дівчат в науці»
19 лют. 2024

Сьогодні відзначається річниця затвердження тризуба як державного символу України. 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий Герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Тризуб - це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. Тож шануймо його!
16 лют. 2024

16.02.2024 року на станції метро Університет о 14.00 проведено зустріч шкільного офіцера поліції з учнями 2 класу ХЛ № 5

16 лют. 2024

16 лютого проведено ранкову зустрічь до Дня Єднання у 2-М класі!

15 лют. 2024

Учні 1-М класу ліцею №5 долучились до марафону «Добро починається з тебе».

Учні 1-М класу ліцею №5 долучились до марафону «Добро починається з тебе». Разом з батьками вони вирішили пригостити наших захисників, які на даний час перебувають у шпиталі. З любов’ю приготовлені млинці, оладки, шарлотка, булочки, хліб, зрази та солодощі!!! Все домашнє, свіже та смачне! Наші захисники із задоволенням смакували та передавали нам слова вдячності та свої вітання. Тільки ж вони не знають, що наша вдячність їм у десятки разів більша! Ми бажаємо вам, хлопці, якнайшвидшого одужання та перемоги! #Харків_марафон_добра_2024
14 лют. 2024

Урок англійської мови у 2-М класі до Дня святого Валентина!