Шкільний проект "Ми-Українці"

14 травня у рамках проведення шкільного проекту "Ми-Українці" учні з 1 по 11 клас взяли участь у різноманітних виховних заходах (конкурсі інсценованої пісні, презнтаціях, виступах).
14 трав. 2018

Проведено бесіду за темою: «Відповідальність»

Для учнів 6-А класу в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» старшим лейтенантом поліції Ведмедерею Є.В. проведено бесіду за темою: «Відповідальність».
14 трав. 2018

«Захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом»

Кондратюк Я.В., лектор Харківського центру допомоги вагітним провела профілактичний захід у 10-Б та 10-Г класах за темою: «Захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом».
10 трав. 2018

Вітання ветеранів Другої світової війни

Учні школи відвідали на дому ветеранів Другої світової війни та вручили їм солодки подарунки.
9 трав. 2018

Зі святом! З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні, батьки та учителі!
8 трав. 2018

Участь учнів школи у районному заході "Квітка пам'ті".

8 травня 2018 року на бульварі Миру,селище П'ятихатки, відбувся районний захід з нагоди Дня пам'яті та примирення "Квітка пам'яті".
8 трав. 2018

Ми пам'ятаємо!!!

08 травня учні школи з 5 по 11 клас відвідали памятник героїні-підпільниці Галіни Нікітіної та поклали квіти біля підніжжя.
7 трав. 2018

Екскурсія до музею Бойової слави.

07 травня учні з 1 по 4 класи відвідали шкільний музей Бойової слави "Пам'ять 69-ї Армії".
5 трав. 2018

Лекція для учнів школи представниками Procter & Gamble.

Лектор Procter & Gamble Лобзієвська Є.О. провела лекцію для дівчат 6-х класів.
4 трав. 2018

Щорічний районний конкурс-огляд «Прапороносці-2018».

Учні нашої школи брали участь у щорічному районному конкурсі-огляді «Прапороносці-2018».