9 черв. 2017

Увага!!!

Переведення учнів 9-х класів.
8 черв. 2017

Космічна подорож у Мобільному планетарії

08 червня 2017 року вихованці табору «Лісова казка» здійснили космічну подорож у Мобільному планетарії.
8 черв. 2017

Екскурсія до Літературного музею

08 червня 2017 року учні 5-Б класу під час літньої практики відвідали Літературний музей.
7 черв. 2017

Практичні заняття на базі вузів

07 червня учні 10-Б та 10-М класу у рамках літньої практики брали участь у практичних заняттях з фізики на базі Національного технічного університету «ХПІ» та математики на базі Харківського національного університету радіоелектроніки "ХНУРЕ".

Вітаємо!!!

Вітаємо ученицю 9-Г класу Крівошеєву Світлану, яка отримала Диплом I ступеня в районній виставці-конкурсі дитячих художніх виробів «Коли сакура цвіте».

Вітаємо!!!

Вітаємо команду учнів школи, які посіли I місце у районному конкурсі з Черлідингу!!!
6 черв. 2017

Вітаємо!!!

«Спілка ветеранів АТО» висловлю подяку колективу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області та учням школи за участь у творчому конкурсі «Українська традиційна писанка».
6 черв. 2017

Екскурсія до музею «Історії козацтва»

06 червня 2017 року вихованці 2 загону відвідали музей «Історії козацтва» на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди
5 черв. 2017

Школа молодого мільйонера

З 29 травня по 02 червня учні 10-М класу брали участь у роботі «Школи молодого мільйонера» на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.
4 черв. 2017

Екскурсія в навчальний центр «Ландау центр»

04 червня 2017 року учні 1-х класів під час проходження навчальної практики відвідали навчальний центр «Ландау центр» при Харківському національному університеті ім. В. Каразіна.