10 черв. 2019

Увага! Звіт директора школи!

21 червня 2019 року відбудеться щорічне звітування керівника закладу освіти!
7 черв. 2019

"Карта літа" англійською!

У мовному загоні табору відпочинку вихованці поспілкувалися англійською мовою на тему "Карта літа". Був проведений конкурс малюнків.
7 черв. 2019

Дитячо-юнацької військово-патріотична гра «Сокіл» (Джура) у пришкільному таборі!

07 червня 2019 року на базі нашої школи, з метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи та підвищення якості національно-патріотичного виховання та з метою створення умов для організації дозвілля дітей у пришкільному таборі відпочинку пройшло кущове змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). У змаганнях взяли участь рої пришкільних таборів відпочинку шкіл № 36, ХПЛ № 4, ХТЛ № 9 та ХГ № 1.
6 черв. 2019

Нагородження переможців конкурсу "Київський район очима юних"

06 червня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 158 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців щорічного районного конкурсу «Київський район очима юних» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти, що було присвячено року французької мови в Україні. Учень 2-А класу Азаренков Макар представив свою роботу в вигляді паперопластики. Це був головний герої французької казки Шарля Перо «Кіт у чоботах». У цьому конкурсі Макар посів III місце.
6 черв. 2019

Районні замгання з шахів "Біла тура".

06 червня 2019 року о 12.30 год. у спортивній залі ХЗОШ № 164 відбувся турнір з шахів "Біла тура" у якому брали участь учні нашої школи.
5 черв. 2019

Вистава англійською мовою "Спляча красуня"!

Вихованці мовного загону табору відпочинку взяли участь у постановці спектаклю англійською за мотивами казки "Спляча красуня" під керівництвом Мунтяну Н.В. та Бекетової Ю.М.
5 черв. 2019

"Тиждень науки і творчосиі" у таборі відпочинку.

03 червня 2019 року вихованці табору відпочинку взяли участь у "Тижні науки і творчості"
5 черв. 2019

Відвідування Харківського дельфінарію вихованцями табору відпочинку!

05 червня вихованці 1-3 загонів табору відпочинку "Лісова казка" завдяки підтримці депутата Олександра Грановського відвідали Харківській дельфінарій.
5 черв. 2019

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду.

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду. У зв'язку з втратою деякими учнями отриманих ними пільгових електронних квитків, Департаментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ № 140 від 24.05.2019р. про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова пільговими електронними квитками для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені.
4 черв. 2019

Прогулянка у міському парку ім. Т. Шевченка.

04 червня вихованція 3-6 загонів табору відпочинку "Лісова казка" здійснили прогулянку у міський парк відпочинку ім. Т. Шевченка.