22 жовт. 2018

"Осінні канікули з Політехом!"

Під час канікул учні 10-А та 10-Б класів (класні керівники Рибальченко І.М. та Денчик Ю.М.) відвідали науково-попклярні заходи у межах "Осінні канікули з Політехом".
22 жовт. 2018

Перегляд театральної вистави.

Під час осінніх канікул учні 5-Б класу разом із учителем німецкої мови Нікітенко О.В. переглянули спектакль у Палаці Культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області.
20 жовт. 2018

Відвідування учнями школи дня відкритих дверів у НУНЦЗУ.

20 жовтня 2018 року учні 9-Б класу (класний керівник Довгань Г.Д.) відвідали профорієнтаційний захід на базі Національного університету цивільного захисту України.
19 жовт. 2018

Участь лідерів шкільного самоврядування у засіданні районної школи «Лідер»

Лідери шкільного самоврядування школи «Учнівський парламент» Сімонова Марія та Москаленко Олена брали участь у засіданні районної школи «Лідер»на базі ЦДЮТ № 3.

"Посвята у першокласники"

19 жовтня 2018 року у актовій залі школи відбулося свято “Посвята у першокласники».

Увага ЗНО 2019!

Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Прес-реліз.
18 жовт. 2018

Участь лідерів шкільного самоврядування в учнівськму форумі.

18 жовтня 2018 року о 15.00 на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова учні шкільного самоврядування Волін Нікіта та Матюшко Даніїл брали участь у учнівському форумі «Велика рада старшокласників».
18 жовт. 2018

Участь учителів школи у роботі семінару National Geographic с Alex Warren

Вчитель англійської мови Антоненко О.М. відвідала семінар National Geographic с Alex Warren на тему: ‘Developing Global Citizens - 5 Ways Young Learners Will Change the World’, ‘The Power of TED - 13 reasons why TED belongs in the ELT classroom’.
16 жовт. 2018

Вітаємо!

Свістун Діану, ученицю 11-Г класу школи, яка отримала перемогу у особистій першості у XI міському турнірі юних географів.
16 жовт. 2018

Вітаємо!

Збірну команду учнів шкіл від Київського району, яка нагороджена Дипломом II ступеню у XI міському турнірі юних географів.