15 черв. 2018

Завершив роботу табор відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка»

Завершив роботу табор відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка» на базі школи ХЗОШ № 5. Під час відпочинкової кампанії для дітей було організовано та проведено різноманітні цікаві та пізнавальні заходи.
15 черв. 2018

Проведена профілактична бесіда співробітником ювенальної превенції Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області Донец В.П.
15 черв. 2018

Заняття волотерами громадської організації «Червоний Хрест»

Проведено заняття волотерами громадської організації «Червоний Хрест» за темою: «Перша долікарська допомога під час травмування».
13 черв. 2018

Вихованці пришкільного табору “Лісова казка» переглянули розважальну концертну програму в ЦДЮТ № 3.

12 черв. 2018

Вихованці 2 загону відвідали Харківську обласну дитячу бібліотеку.

Вихованці 2 загону відвідали Харківську обласну дитячу бібліотеку. Діти стали учасниками розважальної гри «Впізнай себе у квітах»
11 черв. 2018

Учні 10-х класів відвідали музей ХНУ ім. В. Каразіна

10-Г та 10-Б класи під час літньої практики відвідали музей ХНУ ім. В. Каразіна
8 черв. 2018

Відвідування вихованцями табору відпочинку "Лісова казка" Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Вихованці 3-5 загонів табору відпочинку з денним перебуванням "Лісова казка" відвідали виховний захід, присвячений "Дню шоколаду". Діти грали в розважальні ігри та змагання. Переможці отримали солодки шоколадні смаколики.
7 черв. 2018

Практичні завдання з "Образотворчого мистецтва".

Учні 5-х класів, під час літньої практики виконували практичні завдання по предмету "Образотворче мистецтво" за темою: "Харків-найкраще місто".

Концерт української музики.

Вихованці 3-4 загонів табору відпочинку у актовій залі школи відвідали концерт української музики. Діти послухали народні та сучасні пісні у виконанні народного інструменту бандура.
7 черв. 2018

Відвідування вихованцями табору з денним перебуванням Центру ветеринарної допомоги

07 червня о 10.00 вихованці табору з денним перебуванням «Лісова казка» відвідали «Центр ветеринарної допомоги». У центрі діти стали свідками процедур надання допомоги домашнім тваринам.