8 лют. 2024

Зустріч шкільного офіцера з учнями 5-М (5-А і 5-Б) класу

08.02.2024 у метро школі на станції Академіка Павлова відбулась зустріч шкільного офіцера з учнями 5-М (5-А і 5-Б) класу. Під час бесіди учні пригадали:
8 лют. 2024

Вітаємо учасників Всеукраїнських олімпіад «Вдалий старт-2023» з математики.

Учні 2-Б класу: Мусницький Егор -ІІ місце Кравченко Варвара -ІІІ місце
7 лют. 2024

Заняття з елементами тренінгу «Відновлення власних ресурсів»

07.02.2024 відбулася нарада при директорові, на якій соц. педагог/практичний психолог провела захід для вчителів: заняття з елементами тренінгу «Відновлення власних ресурсів»
7 лют. 2024

«Молодіжний ХАБ Харківська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» провели захід присвячений до Дня Закоханих «Серце до серця», огляд літератури для підлітків сучасних українських авторів для учнів 8-Б класу
6 лют. 2024

06 лютого 2024 року весь світ відзначає День безпечного Інтернету.

06 лютого 2024 року весь світ відзначає День безпечного Інтернету. Це важлива подія, яка нагадує учасникам освітнього процесу про безпеку в Інтернеті та безпечне використання його ресурсів. З метою підвищення обізнаності про ризики та можливості Інтернету у ліцеї були проведені: інформаційні хвилини, години спілкування щодо правил безпеки в інтернеті, виховні години «Разом до найкращого інтернету», вікторини «Безпечний віртуальний світ». Основні теми, які були порушені – це захист персональних даних, вплив соціальних мереж на наше життя, реклама та фейкові новини. Також було наголошено на важливості попередження кібербулінгу та умінні впоратися зі змістом, що не має вікових обмежень. Проведені заходи надали дітям корисну інформацію та навчили їх поводитися в Інтернеті безпечно та відповідально.
5 лют. 2024

05.02.2024 соціальним педагогом/практичним психологом було проведено заняття з елементами тренінгу: «Вчимося вчитися: як робити це ефективно та цікаво?» з учнями 8-А класу.

30 січ. 2024

В нашому ліцеї проведено виховні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут.

В нашому ліцеї проведено виховні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут. Проведення історичної години пам’яті дало можливість ще раз усвідомити власну національну гідність, відчути гордість за Батьківщину й величезне почуття вдячності героям за їхню боротьбу за нашу незалежність. Ліцеїсти переглянули інформаційні відео, присвячені трагічним подіям, уривки з художнього фільму «Крути - 1918».
27 січ. 2024

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост.
26 січ. 2024

В рамках освітнього проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні», що впроваджується у м. Харкові партнером Консорціуму Finn Church Aid (FCA) у метрошколі відбулася перша для учнів 3-М класу зустріч за програмою «Безпечний простір»
25 січ. 2024

25 січня відбулось чергове заняття районної школи «Лідер».

25 січня відбулось чергове заняття районної школи «Лідер». Тема зустрічі «Мужність»