14 жовт. 2018

Вітаємо з Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

14 жовтня відзначється День захисника України та День Українського козацтва. Вітаємо усіх зі святами!
13 жовт. 2018

Відвідування науково-популярних заходів у НТУ "ХПІ".

13 жовтня учні нашї школи відвідали науково-популярні заходи, що базуються на основі STEM освіти «Наукові роботи з Політехом» .
12 жовт. 2018

Участь у презентаціїї книги «(Не) дитячий погляд на війну» учнів школи.

11 жовтня 2018 року учні школи взяли участь у презентації книги «(Не) дитячий погляд на війну».
11 жовт. 2018

Участь учнів школи у районному етапі гри "Що? Де? Коли?"

10 жовтня 2018 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 16 учні школи взяли участь у районному етапі міського чемпіонату гри «Що? Де? Коли?».
10 жовт. 2018

Вітаємо збірну команду учнів 8-11-х класів з перемогой!!!

Вітаємо збірну команду учнів 8-11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області (вчитель Дядюк Ю.М.), яка отримала перемогу у районних змаганнях з легкоатлетичної естафети.
10 жовт. 2018

Участь учнів у районному конкурсі строю та пісні серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти району з нагоди Дня захисника України

10 жовтня 2018 року на базі Харківського ліцею № 107 учні 4-Б класу нашої школи (класний керівник Салтовська О.Ю.) взяли участь у районному конкурсі строю та пісні серед учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти району, який проводився з нагоди святкування Дня захисника України.
9 жовт. 2018

Профілактична бесіда з учнями школи працівників Київського РВ у місті Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області.

Працівники Київського РВ у місті Харкові ГУ ДСНС України в Харківській області Пономаренко О.В. та Чорний І.Ю. провели для учнів 10-А та 10-Б класів бесіду.
5 жовт. 2018

Привітання з Днем Вчителя!!!

Учні школи привітали учителів з Днем учителя!!!

День самоврядування!!!

Учні школи провели День самоврядування, під час якого виконували функції учителів та адміністрації школи.
5 жовт. 2018

Вітаємо Куртасову Надію Дмитрівну!!!

Вітаємо учителя російської мови та літератури Куртасову Надію Дмитрівну з нагородженням від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.