Відеоінструкція для вступу 2019

Районний семінар учителів історії за темою: «Робота з документальними джерелами на уроках історії як засіб розвитку предметної історичної компетентності учнів».

30 жовтня 2014 року на базі нашої школи відбувся районний семінар учителів історії за темою: «Робота з документальними джерелами на уроках історії як засіб розвитку предметної історичної компетентності учнів».Учителями району було відвідано уроки за темами: «Українські землі в складі Речі Посполитої у першій половині ХVІІ століття» (8 клас, Кузьміна С.А., учитель історії, спеціаліст вищої категорії); «Світова економічна криза. «Новий курс» Рузвельта» (10 клас, Агєєва Т.Є., учитель історії, спеціаліст вищої категорії).Учителі району ознайомилися з досвідом роботи шкільного музею Бойової Слави «Пам'ять 69-ї Армії» (керівник музею Денчик Ю.М.).
Створено 02.11.14
Альбом школи