З 20 по 24 жовтня в школі проводився «Тиждень малюків».

Учні школи відвідали лялькову виставу «Чарівні слова», виставу «Мушкетери у пошуках щастя», яку підготували учні 3-А класу. З учнями 1-3 класів були проведені години спілкування «Ой, яка чудова українська мова!», «У бібліотеці», «Тварини-помічники». Всі початкові класи підготували стінгазети за темою «Наші улюбленці». Серед учнів було проведено конкурс «Кращій каліграф». Переможцями стали:1-А клас: Борисовська Дарина, Нечаєв Костянтин, Проценко Софія, Чалий- Макаренко Данііл, Долгін Богдан.1-Б клас:Шевченко Михаїл, Погодина Єлизавета, Скиданова Діана, Осипов Кирило, Черкашин Богдан.2-А клас: Гікалова Марія, Зозуля Данило, Портян Марія, Туренко Марія, Овсяннікова Вероніка, Чумак Марта.2-Б клас: Кирпа Катерина, Дениченко Максим, Скрипчук Анастасія.3-А клас: Літвін Вікторія, Колісник Андрій,.3-Б клас: Борисенко Анастасія, Пономаренко Михайло, Брагіна Злата.4-А клас: Гах Софія, Крапівна Єлизавета.4-Б клас: Давиденко Ілля, Коваленко Поліна, Коваль Георгій, Кузуб Мілена, Хайкіна Катерина. Молодші школярі взяли активну участь у вистаці-конкурсі «Бари золотої осені». 24 жовтня в актовій залі на урочистій лінійці переможці конкурсів були нагороджені грамотами та дипломами.
Створено 06.11.14
Альбом школи