Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  счетчик посещений
 

2017-2018

Інформація про переможців ІІ (районного) етапу

 Всеукраїнських учнівських олімпіад

2017/2018 навчального року

 

із математики

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1

Біляєв Александр Зурабович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

6

Чистякова Наталія Борисівна

15

ІІІ

2

Вахтіна

Єва

Олексіївна

Харківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Зіолковська Наталія Станіславівна

14

ІІІ

із історії

1.

Тітова

 Дар'я Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Кузьміна Світлана Анатоліївна

50,00

І

2.

Потій

 Кирило Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Кузьміна Світлана Анатоліївна

33,00

ІІІ

3.

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Кузьміна Світлана Анатоліївна

35,00

ІІ

4.

Свистун Діана Олегівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Кузьміна Світлана Анатоліївна

45,00

ІІІ

5.

Конотопцев Богдан Олегович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Кузьміна Світлана Анатоліївна

42,50

ІІ

6.

Шудріков Данило Ігорович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Кузьміна Світлана Анатоліївна

40,00

ІІ

із російської мови та літератури

1.

Добровольска Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5  Харківської міської ради Харківської області

9

Куртасова Надія Дмитрівна

142,50

ІІ

2.

Удовікова Дар’я Юріївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5  Харківської міської ради Харківської області

9

Куртасова Надія Дмитрівна

114,00

ІІІ

3.

Свистун Діана  Олегівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10

Куртасова Надія Дмитрівна

133,00

І

4.

Вахтіна Єва  Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10

Куртасова Надія Дмитрівна

120,50

ІІІ

5.

Гурова  Поліна Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Тимошенко Наталія Анатоліївна

148,75

ІІІ

із фізики

1.

Федищин Єрік Єдуардович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

8

Шевченко Оксана Віталіївна

11,5

ІІІ

2.

Попов Артем Андрійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

8

Шевченко Оксана Віталіївна

8

ІІІ

3.

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

9

Шевченко Оксана Віталіївна

8

ІІІ

4.

Копеліович Кирило Дмитрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10

Шевченко Оксана Віталіївна

9,0

ІІІ

5.

Авідзба Владислав Юрійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

10

Шевченко Оксана Віталіївна

8,0

ІІІ

з української мови та літератури

1.

Городецька Ксенія Зубарівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5  Харківської міської ради Харківської області

7

Цвяшко Юрій Олександрович

28,50

ІІІ

2.

Потій Кирило Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Амтиславська Марина Олександрівна

36,75

ІІ

3.

Філіпенко Анна Володимирівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5  Хаківської міської ради Харківської області

8

Амстиславська Марина Олександрівна

34,00

ІІІ

4.

Добровольська Софія
Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Литвиненко Вікторія В’ячеславівна

42,00

ІІ

5.

Вахтіна
Єва
Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Янінович Мар’яна Василівна

49,50

ІІ

6.

Свистун
Діана
Олегівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Янінович Мар’яна Василівна

45,25

ІІІ

7.

Гурова Поліна Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Цвяшко
Юрій Олександрович

48,30

ІІІ

з англійської мови

1.

Вахтіна Єва Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Акименко Марина Анатоліївна

76

ІІ

2.

Конотопцев Богдан Олегович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Акименко Марина Анатоліївна

75

ІІІ

з німецької мови

1.

Ластовка Андрій Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

9

Ткачова Катерина Іванівна

67

ІІІ

з географії

1.

Потій

Кирило Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Довгань Галина Дмитрівна

33,00

ІІ

2.

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської  ради Харківської області

9

Рибальченко Ірина Миколаївна

38,5

ІІ

3.

Ластовка Андрій Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Рибальченко Ірина Миколаївна

22,0

ІІІ

4.

Свистун Діана Олегівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Рибальченко Ірина Миколаївна

28,0

ІІІ

5.

Шудріков Данило Ігорович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Довгань Галина  Дмитрівна

32,0

ІІІ

з інформатики

1.

Трашій Микита

Сергійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Ніколаєнко Анна Володимирівна

20,0

ІІІ

з астрономії

1.

Сурліна Оксана

Дмитрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Шевченко Оксана Віталіївна

10,0

І

2

Крайнова Анастасія Павлівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Шевченко Оксана Віталіївна

7,0

ІІІ

3

Куц

Софія Дмитрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Шевченко Оксана Віталіївна

7,0

ІІІ

з хімії

1.

Гурова

Поліна Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

11

Гребенюк Людмила Федорівна

20,0

ІІІ

2

Авідзба Владислав Юрійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Ірзаєва

Олена

Василівна

25

ІІ

3

Філіпенко Анна Володимирівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

8

Ірзаєва

 Олена Василівна

29

ІІ

4

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Гребенюк Людмила Федорівна

 

І

із правознавства

1.

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Денчик Юлія Миколаївна

38

І

2.

Вахтіна

Єва

Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Денчик Юлія Миколаївна

30

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

з інформаційних технологій

1.

Стребкова Анна Валеріївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

10

Ніколаєнко Анна Володимирівна

42,85

ІІ

2.

Ластовка Андрій Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Ніколаєнко Анна Володимирівна

36

ІІІ

 з біології

1.

Добровольська Софія Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

9

Каліновська Катерина Михайлівна

38

І

 

Список

 переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2017/2018 навчального року

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

Відділення Філософія та суспільствознавство

Секція Правознавство

1.

Свистун Діана Олегівна

ХЗОШ № 5

10

І

Відділення Науки про Землю

Секція Кліматологія та метеорологія

1.

Свистун Діана Олегівна

ХЗОШ № 5

10

І

Відділення Економіка

Секція Мікроекономіка та макроекономіка

1.

Зінькеєва Юлія Сергіївна

ХЗОШ № 5

11

І

Відділення Хімія та біологія

Секція Хімія

1.

Свистун ДіанаОлегівна

ХЗОШ № 5

10

ІІ

Відділення Екологія та аграрні науки

Секція Екологія

1.

Свистун ДіанаОлегівна

ХЗОШ № 5

10

І

 

 

ГРАФІК

проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році

 

Дата

Виконання

контрольних робіт

(9.00-12.00)

Місце проведення

Захист

науково-дослідницьких робіт

(9.00-18.30)

Місце проведення

20.01.2018

Математика

Зінькеєва Юлія

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

21.01.2018

Історія України; географія

Свистун Діана

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

-

-

27.01.2018

-

-

Наукові відділення:

- наук про Землю

Свистун Діана

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

03.02.2018

-

-

Наукові відділення:

- філософії та суспільствознавства;

Свистун Діана

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

04.02.2018

-

-

Наукове відділення економіки

(секція:

«Мікроекономіка та макроекономіка»)

Зінькеєва Юлія

Харківський національний економічний університет

імені Семена Кузнеця