Благодійна допомога

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

В розділі " Благодійна допомога", Ви зможете постійно ознайомлюватись зі звітом (фотозвітом)

про благодійну допомогу батьків нашого закладу.

Фінансова діяльність нашого  шкільного закладу (та будь-якого взагалі)
базується на:
  1. Бюджетному фінансуванні;
  2. Залученні спонсорських коштів;
  3. Благодійній допомозі батьків;

Згідно Закону України"Про благодійну діяльність та благодійні організації"  та керуючись листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-289 від 15 квітня 2011 року "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків" , з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання благодійних внесків та їх ретельного обліку створена ця окрема сторінка, на якій ми систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашій школі.

Шановні батьки!

Педагогічний колектив, учні школи щиро вдячні Вам за активну участь у житті школи та надання матеріальної допомоги.