Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/Профспилка.jpg
/Files/images/ban_test1 — копия.png /Files/images/pedpresa.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

26 квіт. 2018
Сьогодні, у актовій залі школи відбулася церемонія нагородження учнів. які протягом 2017/2018 навчального року посіли призові місця у олімпіадах. турнірах та конкурсах різного рівня.
26 квіт. 2018
25 квітня 2018 року відбулись районні змагання з міні-футболу серед хлопців та дівчат 5-6-х класів. Вітаємо збірну команду хлопців нашої школи, яка посіла І місце. Керівник команди Дядюк Ю.М. Бажаємо подальших перемог!
23 квіт. 2018
23 квітня 2018 року о 09.30 учні школи відвідали День відкритих дверей у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.
21 квіт. 2018
21 квітня 2018 року в межах проведення робіт із приведення до належного стану територій м. Харкова у весняний період 2018 року відбувся загальноміський суботник.
21 квіт. 2018
20 квітня 2018 року в актовій залі школи відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження переможців районного туру міського конкурсу «Учень року-2018».
20 квіт. 2018
20 квітня у школі проходив День Цивільного захисту за темою "Обережно! Небезпечні предмети".