Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/Профспилка.jpg
/Files/images/ban_test1 — копия.png /Files/images/pedpresa.gif

Класна оцінка

10 груд. 2018
Вітаємо команду учнів школи у складі : Попова А., Потія К, (9-А клас), Лобач П., Маловіка Д., Манжелевської К. , Крайнової О. (11-Г клас ) з перемогою в Другому регіональному турнірі з «Фінансової грамотності» на кубок голови Обласної державної адміністрації. Керівник команди учнів, учитель ХЗОШ № 5 Довгань Галина Дмитрівна. Ми пишаємось вами та бажаємо перемог у подальшому!
10 груд. 2018
З 03 грудня по 10 грудня 2018 року в школі проходив Тиждень малюків.
6 груд. 2018
Лектором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харків Вдовиченко А.М. проведено бесіду за темою: «Відповідальність неповнолітніх» у 9-Б та 10-Б класах.
6 груд. 2018
06 грудня 2018 року у школі проведено Педагогічну майстерню за темою: "Новорічні прикраси. Паперові сувеніри".
6 груд. 2018
Учнів 1-х класів забезпечено новими партами!
6 груд. 2018
День Збройних Сил України — відзначається в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».