Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/Профспилка.jpg
/Files/images/ban_test1 — копия.png /Files/images/pedpresa.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

20 жовт. 2018
20 жовтня 2018 року учні 9-Б класу (класний керівник Довгань Г.Д.) відвідали профорієнтаційний захід на базі Національного університету цивільного захисту України.
19 жовт. 2018
Лідери шкільного самоврядування школи «Учнівський парламент» Сімонова Марія та Москаленко Олена брали участь у засіданні районної школи «Лідер»на базі ЦДЮТ № 3.
19 жовт. 2018
19 жовтня 2018 року у актовій залі школи відбулося свято “Посвята у першокласники».
19 жовт. 2018
Інформаційне повідомлення Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Прес-реліз.
18 жовт. 2018
18 жовтня 2018 року о 15.00 на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова учні шкільного самоврядування Волін Нікіта та Матюшко Даніїл брали участь у учнівському форумі «Велика рада старшокласників».
18 жовт. 2018
Вчитель англійської мови Антоненко О.М. відвідала семінар National Geographic с Alex Warren на тему: ‘Developing Global Citizens - 5 Ways Young Learners Will Change the World’, ‘The Power of TED - 13 reasons why TED belongs in the ELT classroom’.