Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/Профспилка.jpg
/Files/images/ban_test1 — копия.png /Files/images/pedpresa.gif

12 жовт. 2019
12 жовтня с 13.00 до 16.00 дівчата 6-х класів нашої школи брали участь у 4 воркшопах, які були проведені у научному парку «Сінергія», з метою виявлення здібностей дітей до ІТ-технологій.
11 жовт. 2019
11 жовтня 2019 року представники шкільного самоврядуання “Учнівський парламент» Бабаенко А. та Волін М. разом із учнями шкіл Київського району та представниками Районної батьківської ради відвідали Харківський військово-медичний клінічний центр північного регіону. Вони передали від учнівської та батьківської громадськості нашим пораненим бійцям солодощі, чай, засоби особистої гігієни, теплий одяг. Адміністрація школи щиро дякує батькам та учням за активну участь у благодійної акції.
11 жовт. 2019
11 жовтня 2019 року о 11.00 команда учителів нашої школи у складі: Дядюк Ю.М., Руснак А.В., Звєревої Р.В., Горобинської Л.В., Каліновської К.М. брала участь у 72-х традиційних змагань «Біг патрулів» на базі лижної бази ОСК «Темп».
11 жовт. 2019
11 жовтня 2019 року на базі Харківської гімназії № 1 пройшов районний патріотичний конкурс «Юний захисник» для учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району міста Харкова – командні змагання у вигляді квест-гри, спрямовані на формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, розвиток соціальних і громадянських компетентностей учнів 10-11-х класів. Учні 11-А класу брали участь у районному конкурсі та посіли III місце. Вітаємо!
10 жовт. 2019
10 жовтня 2019 року о 14.30 на базі Харківської гімназії № 55 учні 6-А та 6-Б класів брали участь у районний спортивно-розважальному конкурсі "Козацькі розваги" присвячене Дню захисника України та посіли III місце. Вітаємо!
9 жовт. 2019
У рамках міської програми "Шкільний поліцейський у школі була проведена профілактична робота з учнями 5-Б класу за темою: "Адміністративна відповідальниість"