Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/osv.png
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg /Files/images/bannerHZOYO_0.jpg
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/Профспилка.jpg
/Files/images/ban_test1 — копия.png /Files/images/pedpresa.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

24 лют. 2018
24 лютого з 10.00 до 15.00 учні школи відвідали День відкритих дверей у Національному університеті цивільного захисту України
23 лют. 2018
Адміністрація школи повідомляє, що у зв’язку з відновленням теплопостачання з 26 лютого 2018 року в школі поновлюється освітній процес.
23 лют. 2018
Адміністрація школи, у зв’язку з тимчасовими змінами в режимі теплопостачання повідомляє, що 23.02.2018 тимчасово припиняється освітній процес!
22 лют. 2018
22 лютого о 15.15 у рамках районних атестаційних заходів у нашій школі відбувся майстер клас з російської мови та літератури, спеціаліста вищої категоріїЇ, старшого учителя, учителя-методиста Тимошенко Н. А.
22 лют. 2018
У ХЗОШ І-ІІІ ступенів №5 22.02.2018 року, під час додаткових канікул для першокласників, був проведений бібліотечний урок з учнями 1-А класу за темою «Історія створення книг».
22 лют. 2018
Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти