Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  счетчик посещений
 

Графік чергування класів по школі

Графік чергування класів

по Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5

Харківської міської ради Харківської області

на 2018/2019 навчального року.

 

№ з/п

клас

ПІБ

класного керівника

Термін чергування

 

 

I семестр

 

  1.  

6-А

Литвиненко Вікторія Вячеславівна

03 вересня-07 вересня

  1.  

6-Б

Зіолковська Наталія Станіславівна

10 вересня-14 вересня

  1.  

7-А

Дядюк Юрій Михайлович

17 вересня-21 вересня

  1.  

7

Чистякова Наталія Борисівна

24 вересня-28 вересня

  1.  

8-А

Цвяшко Юрій Олександрович

01 жовтня-05 жовтня

  1.  

8-Б

Каліновська Катерина Михайлівна

08 жовтня-12 жовтня

  1.  

9-А

Соколенко Ірина Віталіївна

15 жовтня-19 жовтня

  1.  

9-Б

Довгань Галина Дмитрівна

29 жовтня-02 листопада

  1.  

10-А

Рибальченко Ірина Миколаївна

05 листопада-09 листопада

  1.  

10-Б

Денчик Юлія Миколаївна

12 листопада-16 листопада

  1.  

11-Б

Ірзаєва Олена Василівна

19 листопада-23 листопада

  1.  

11-Г

Куртасова Надія Дмитрівна

26 листопада-30 листопада

  1.  

5-А

Бєкетова Юлія Марківна

03 грудня-07 грудня

  1.  

5-Б

Шпаркий Тетяна Михайлівна

10 грудня-14 грудня

  1.  

6-А

Литвиненко Вікторія Вячеславівна

17 грудня-21 грудня

  1.  

6-Б

Зіолковська Наталія Станіславівна

24 грудня – 28 грудня

 

 

II семестр

 

  1.  

7-А

Дядюк Юрій Михайлович

14 січня-18 січня

  1.  

7

Чистякова Наталія Борисівна

21 січня-25 січня

  1.  

8-А

Цвяшко Юрій Олександрович

28 січня-01 лютого

  1.  

8-Б

Каліновська Катерина Михайлівна

04 лютого-08 лютого

  1.  

9-А

Соколенко Ірина Віталіївна

11 лютого-15 лютого

  1.  

9-Б

Довгань Галина Дмитрівна

18 лютого-22 лютого

  1.  

10-А

Рибальченко Ірина Миколаївна

25 лютого- 01 березня

  1.  

10-Б

Денчик Юлія Миколаївна

04 березня-07 березня

  1.  

5-А

Бєкетова Юлія Марківна

11 березня-15 березня

  1.  

5-Б

Шпаркий Тетяна Михайлівна

18 березня-22 березня

  1.  

6-А

Литвиненко Вікторія Вячеславівна

01 квітня-05 квітня

  1.  

6-Б

Зіолковська Наталія Станіславівна

08 квітня-12 квітня

  1.  

7-А

Дядюк Юрій Михайлович

15 квітня-19 квітня

  1.  

7

Чистякова Наталія Борисівна

22 квітня – 26 квітня

  1.  

8-А

Цвяшко Юрій Олександрович

29 квітня- 03 травня

  1.  

8-Б

Каліновська Катерина Михайлівна

06 травня – 10 травня

  1.  

10-А

Рибальченко Ірина Миколаївна

13 травня – 17 травня

  1.  

10-Б

Денчик Юлія Миколаївна

20 травня-24 травня