Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  счетчик посещений
 


Конкурси та змагання

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ:

Вітаємо!

 

 

Вітаємо!!!! Ученицю 9-Г класу Крівошеєву Світлану, яка отримала Диплом I ступеня в районній виставці-конкурсі дитячих художніх виробів «Коли сакура цвіте».

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

 

Команду учнів школи під керівництвом Третьякової А. Ю. у складі: Дмитренко Дар`ї, Пігульської Владислави, Курінної Поліни (3-А клас), Шарикіної Поліни, Устименко Поліни, Давидюк Дарини, Толстової Єлизавети (4-А клас), Садової Альбіни, Радощенко Марії (4-Б клас), Зимовець Анастасії,  Каліновської Ліани, Москаленко Анастасії (5-А клас), які посіли I місце у районному конкурсі з Черлідингу!!!

 

 

 

 

Вітаємо!

 

 «Спілка ветеранів АТО» висловлю подяку колективу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області та учням школи за участь у творчому конкурсі «Українська традиційна писанка». На базі КЗ «Люботинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів «Дивосвіт» Харківської обласної ради з 08 квітня по 12 квітня 2017 року відбулася презентація роботи учениці Кривошєвої Світлани (9-Г клас) в приміщенні АРТ- галереї  О.О. Чепеленко, загиблого у зоні АТО.

 

 

 

Вітаємо!

Ученицю 9-Г класу нашої школи Кривошеєву Світлану, яка отримала диплом I ступеню у районній виставці - конкурсі дитячих художніх виробів «Коли сакура цвіте». Робота була представлена у техніці «Живопис».

 

Вітаємо!


Збірну команду учнів (дiвчата) з баскетболу, у складі  Кощей Ганни (11-М), Широбокової Анастасії (8-А), Монахової Марії (8-Б), Костеляні Олександри, Соколової Марії , Жукової Олени (7-А), яка посіла III місце у районних змаганнях з баскетболу!

 

Вітаємо!


Збірну команду учнів (хлопці) з баскетболу у складі  Астаніна Дмитра, Депарми Олександра, Солдатченка Ростислава, Зезюліна Данила (11-Г), Риб`янця Олександра, Горбаченка Павлоа (11-М), яка посіла II місце у районних змаганнях з баскетболу!

 

Вітаємо!

 

Збірну команду дівчат у складі:
Соколової Марії (7-А), Монахової Марії (8-Б), Широбокової Анастасії (8-А), Наджафової Нігар (10-Б), Мотькіної Анастасії (11-Г), Кощей Ганни, Борисенко Олександри, Ігнатьєвої Діани (11-М), що посіла II місце у районному етапі змагань у волейбол.     

 

Вітаємо!

 

Збірну команду нашої школи (хлопці) у складі, Горбаченка П., Махновського М., Шкабатури О., Рибянця О., Зарудного В., Зозулі В., Курила А., яка посіла I місце у районних змаганнях з волейболу. Команда буде захищати честь Київського району у подальшому!

 

Вітаємо!

 

Савельєву К., ученицю 11-Г класу, яка посіла II місце у районному конкурсі «Юні дарування» у номінації «Вокальне виконавство».

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

 

Театр-танцю «Ритм» та керівника Третьякову Олену Дмитрівну , що посіла II місце у районному конкурсі «Юні дарування» у номінації «Хореографія».

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

Команду учнів школи, яка посіла V місце у міських змаганнях з футзалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

Збірну команду нашої школи (хлопці) у складі Федоренко В, Горбаченко П., Махновський М., Шкабатура О., Рибянець О., Зарудний В., Зозуля В., яка посіла I місце у кущових районних змаганнях з волейболу. 

 

 

 

 

Вітаємо!

 

Учнів 10-М класу 

Конотопцева Богдана

Шкіру Руслана

Зозулю Владислава,

які  посіли III  місце в районному  дебатному турнірі англійською мовою “Opinion of the Youth” серед спеціалізованих шкіл!

 

 

 

Вітаємо!

 

Ученицю 9-Г класу, Кривошеєву Світлану, яка отримала перемогу в номінації "Краща каліграма" на тему; «Лідерство у сучасному світі» фестивалю шкільних дитячо-юнацьких громадських організації «Самоврядування – це ми».

 

 

 

 

 

Вітаємо!

 

Учня 5-А класу Гур"єва Олександра, бронзового призера змагань з великого тенісу!

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

 

 

 

 

Команду 10-Б класу «Свобода» у складі: Господенко Олександра, Бех Кристини, Жихаревої Анастасії, яка взяла участь у третьому етапі регіонального турніру інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» на кубок професійних експертів з питань публічного  управління та адміністрування.

 

 

 

 

Вітаємо!

 

 Свистун Діану, ученицю 9-Б класу, яка стала одним з переможців на отримання  стипендії Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2016-2017 навчальному році!

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!

Учня 8-А класу Рибальченко Єгора та ученицю 6-А класу Крапивну Єлизавету, які посіли I місце у кубку м. Харкова з катання на ковзанах!!!

Вітаємо!

Театр-танцю Ритм, художній керівник Третьякова Олена Дмитрівна, що посів I місце у міському фестивалі «Планета дитинства».

Вітаємо!

Толстову Єлизавету, ученицю 3-А класу (класний керівник Малько О.Ю.), яка посіла III місце у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» 

Вітаємо!

Шевеліну Катерину, ученицю 3-Б класу, яка посіла III місце у районній виставці присвяченій 250-річчю заснування Харківської області.

Вітаємо !!!

Вітаємо учнів нашої школи Рибальченко Єгора (7-А) та Крапивну Єлизавету (5-А), що посіли II місце в Міжнародному конкурсі танців на льоду в місті Дортмунді (Німеччина). 

Вітаємо !!!

Команду переможців районного етапу міського турніру юних інформатиків, які зайняли І місце! 

Склад команди:

Копеліович Кирило Дмитрович (7-a);

Ластовка Андрій Олександрович (6-a);

Добровольська Софія Віталіївна (6-a);

Тращій Микита Сергійович (5-б);

Пашковський Артем Вадимович (5-б).

Керівник:   Ніколаєнко А.В.

Фото

Вітаємо !!!

Команду школи, яка зайняла ІІІ місце у  районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху!

Фото

Вітаємо !!!

Хлопців нашої школи, які досягли успіхів зі спортивної боротьби!

Фото

Вітаємо !!!

Команду учнів школи, які брали участь в ІХ Кубку Харкова з пошуку в мережі Інтернет серед загальноосвітніх навчальних закладів!

Фото

Вітаємо !!!

Команду школи за перемогу у Туризмознавчому брейн-рингу!

Фото

Вітаємо !!!

Вітаємо 3-Б клас(вчитель Костеляні Л.А.) за ІІІ місце  в Харківському міському конкурсі "Моя сім'я - моє богатство".

Фото

Вітаємо!!!

Вітаємо команду школи у складі: Власенко Аліси (2-А),  Долженко Марії (4-А), Махновського М.(9-М клас), Потій Кирила (5-А),

Асадової Аміни (7-Б), Артеменко Ірини (7-Б),  яка посіла почесне II місце у змаганнях із бадмінтону серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Керівник команди Дядюк Ю.М.

Бажаємо успіхів у подальшому! 

Вітаємо!!!

Вітаємо!!!

Вітаємо!!!

Ученицю 6-А класу Добровольську Софію, яка посіла І місце на ІІІ (обласному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Вітаємо!

Вітаємо!

Вітаємо!

Вітаємо!

Вітаємо!

Талибова Ширвана, учня 6-Б класу, який посів І місце у відкритому чемпіонаті м. Харкова з водного поло серед юнаків.

Вітаємо!

Колобову Капітоліну, ученицю 11-Г класу, яка посіла III місце у  районному турі міського конкурсу "Учень року-2015", номінація „Інтелектуал року” !!! 

Вітаємо!!! 

Цвіренка Олександра, який став переможцем турніру по футзалу на Кубок МФК "Локомотив"-2015!

 

 

Вітаємо!

Вітаємо учня 3-А класу нашої школи Філіппова Іллю з перемогами у спортивних змаганнях з плавання (III місце) та фехтування на шпагах (V місце). Бажаємо найкращих спортивних результатів у подальшому!

 

 

 

Вітаємо!

Учня 3-а класу Гур’єва Олександра з перемогою у Всеукраїнському тенісному турі I категорії „А” серед юнаків та дівчат до 10 років. Бажаємо перемог у подальшому!

Вітаємо!

Учениця 8-Б класу Анохіна Варвара, стала стипендіатом Харківської міської ради „Кращий учень навчального закладу” у 2014/2015 навчальному році як учениця  Дитячої музичної школи № 6 імені М.В. Лисенка.

 

Вітаємо!

Клімова Павла, учня 10-М класу та Маланухо Софію, ученицю 9-М класу, які стали переможцями районого VІІІ міського конкурсу знавців української мови та VІІ міського конкурсу знавців російської мови. 

 

Вітаємо!

Клімова П. (10-М), Маврову К. (10-М), Шляхову В.(10-М), Петрачкову А.(10-М), Королінську А.(10 – Б), які здобули перемогу в грі  “Брейн-ринг. Географія. Туризм” у змаганнях  зі  студентами  Торгово-економічного університету !

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців VII міського конкурсу знавців російської мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Дипломом ІІ ступення та цінними подарунками нагороджений учень 10-М класу Клімов Павло та у номінації «Кращий лінгвіст» проявила себе учениця 9-М класу Маланухо Софія.

Вітаємо!!!

Вітаємо команду переможців хімічного Web-квесту, що проходив в рамках районного «Дня науки», у складі:

  1. Королінська Анна (10-Б)

  2. Високосова Альона(10-Б)

  3. Федяєва Дарина(11-Г)

  4. Данилова Ірина(9-М)

  5. Шкіра Руслан(8-М)

Керівники команди: Ірзаєва О.В.
                                  Гребенюк Л.Ф.

 

Вітаємо!!!!
Рибальченко Єгора, учня 6-А класу, та Крапивну Єлизавету, ученицю 4-А класу, за перемогу (I місце) у відкритому чемпіонаті Харківської області з фігурного катання на ковзанах серед танцювальних пар.

Вітаємо Обідіну Ірину ученицю 7-А класу, яка отримала стипендію народного депутата України В.В. Писаренко, «Гордость Дзержинского района» в 2014-2015 навчальному році.

Вітаємо учнів нашої школи Рибальченко Єгора (6-А) та Крапивну Єлизавету (4-А), що посіли IV місце в Міжнародному конкурсі танців на льоду в місті Дортмунді (Німеччина). Бажаємо успіхів у подальших змаганнях!!!

Вітаємо!

Команду дівчаток, збірну школи, які посіли 3 місце в першості з волейболу Київського району.

Склад команди:

1. Борисенко Олександра, 9-М

2. Кощій Анна, 9-М

3. Мотькіна Анастасія, 9-Б

4. Тарасенко Дарина, 10-Б

5. Данилова Ірина, 9-М

6. Бредіха Маргарита, 10-Б

7. Баскакова Софія, 10-Б

8. Гуменна Валерія, 10-Б


 

Вітаємо!

Команду юнаків 9-М класу, які посіли 3 місце з волейболу Київського району.

Склад команди:

1. Курило Артем

2. Рібянец Олександр

3. Шкабатура Олександр

4. Галанов Олександр

5. Горбаченко Павло

6. Пчельников Даніель

7. Федоренко Владислав

 

 

 

Вітаємо учня 10-М класа Клімова Павла, який взяв участь в обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва, який відбувся на базі КВНЗ "ХАНО".