"Лісова казка-2016"

ПЛАН РОБОТИ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "ЛІСОВА КАЗКА"

РЕЖИМ ДНЯ Табору відпочинку з денним перебуванням "Лісова казка"

ФОТОЗВІТ

Новини табору

10 червня 2016 року вихованці 1, 2. 3 загонів  брали участь у різноманітних заходах  «Наукових пікніків» у міському парку відпочинку ім. Т. Шевченка.

09 червня вихованці 2 та 3 загонів відвідали планетарий «Сонечко»   та переглядали фільм «Зоряний шлях».

01.06.16 вихованці 1 загону (вихователь  Салтівська О.Ю.) відвідали Морський музей.

31 травня вихованці 1 загону (вихователі Салтівська О.Ю. та Дмитренко А.В.) відвідали страусову ферму.

30 травня 2016 року розпочав роботу пришкільні табір відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка» та мовний загін  SUNRISE. У таборі протягом зміни буде відпочивати 160 учнів школи, серед яких 6 учнів пільгових категорій та 4 відмінника з навчання. У актовій залі школи, о 09.30, відбулося відкриття зміни пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка», на якому була присутня методист Методичного центру Управління освіти Снурнікова І.О.