"Лісова казка-2017"

ПЛАН РОБОТИ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "ЛІСОВА КАЗКА"

РЕЖИМ ДНЯ ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "ЛІСОВА КАЗКА"

Графік харчування у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Лісова казка»

Графік роботи

НОВИНИ

15  червня 2017 року вихованці 1-7 загонів провели спортивну естафету «Старти надій».

09 червня вихованці 1 та 2 загонів табору відпочинку "Лісова казка" провели "День друзів" у Харківській обласній біблотеці для дітей.

08 червня 2017 року вихованці табору  «Лісова казка» здійснили космічну подорож у Мобільному планетарії.

06 червня 2017 року вихованці 2 загону відвідали музей «Історії козацтва» на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди.

02 червня 2017 року вихованці 1 загону пришкільного табору з денним перебуванням "Лісова казка" відвідали Музей природи при ХНУ ім. В. Каразіна.

02 червня вихованці 7 загону пришкільного табору з денним перебуванням «Лісова казка» відвідали лісопарк.

31 травня, вихованці 6 та 7 загонів відвідали національний університет  цивільного захисту України.

29 травня 2017 року учні 1 загону під час перебування у пришкільному табору «Лісова казка» відвідали Харківській міський дельфінарій «Немо».

29 травня 2017 року о 09.30 в актовій залі школи відбулося відкриття пришкільного табору з денним перебуванням «Лісова казка».