Нове обладнання

Упродовж літа 2021 року було отримано дидактичні матеріали: - настінні карти 4 шт., - глобуси 2 шт., - набори лабораторних демонстрацій 2 шт., - контрольно-вимірювальні інструменти 2 шт..

Телевізори JVC для роботи в 1-х класах - 2 шт.

Упродовж літа 2020 року було отримано дидактичні матеріали. Матеріали придбані за рахунок субвенції Державного бюджету України. Постачання інших предметів для Нової української школи продовжується.

Упродовж літа 2020 року школа отримала: 2 Комп'ютеризованих робочіх місця для вчителя початкових класів. У складі комплекту: комп'ютерне обладнання -ноутбук Impression 156ES; засоби навчання та обладнання - комплект : -багатофункціональний пристрій Epson L3151, -ламповий проектор Acer X1123HP. Фотозвіт

Другий рік поспіль діти навчатимуться в Новій українській школі. У серпні 2019 року за рахунок державної субвенції на впровадження стандартів НУШ у нашої школі триває поставка дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання. НУШ передбачає створення для першачків середовища у школі, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів.

Упродовж грудня 2018 року школа отримала за рахунок бюджетних коштів зошити з укр. мови до підручника Коваленка  "Українська - це легко" - завдання для уроків, випуск "Джерело" для заступників директора

26 листопада 2018 року за рахунок державної субвенції в рамках Програми «Нова українська школа» було отримано 2 комплекти учнівських меблів: 60 учнівських стільців, 60 парт, 2 вчительскі столи.

16 жовтня 2018 року було отримано дидактичні матеріали та наочність для учнів 1-х класів за рахунок державної субвенції у рамках Програми «Нова українська школа». Фотозвіт

Отримано:

• Віяло дорожні знаки

• Віяло Цифри та годинник

• Карта фізична світу Карта фізична України

• Колекція. Насіння і плоди

• Колекція Корисні копалини

• Колекція. Типи грунтів

• Комплект для навчання грамоти/письма на магнітах

• Ляльковий театр. Родина. Тварини

• Математика. Лічильний матеріал (набір)

• Мікроскоп учнівський. Скло

• Муляжі. Овочі.

• Набори з математики (роздатковий)

• Набір класного інструменту

• Набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик)

• Набір наочно-дидактичних матеріалів. Англ. мова

• Набір Частини цілого на крузі. Прості дроби (дерево)

• Нотний стан з нотами на магнітах

• Термометр

У 1 класи нашої школи завершена поставка комплекту "Комп'ютеризоване робоче місце учителя початкової школи".

Комплект створено за стандартами Нової української школи. Кожне робоче місце учителя 1 класів обладнано сучасним ноутбуком, кольоровим багатофункціональним пристроєм, ламинатором, витратними матеріалами. Кошті на придбання техніики були виділено з субвенції Державного бюджету України  та з бюджету міста Харкова.

Постачання інших предметів для Нової української школи продовжується.

Нове обладнання

У вересні школа почала отримувати підручники для 1-х класів.

№ з/п

Автор/Назва підручника

1

Сотникова С.І. Німецька мова (з аудіосупроводом) (українська + російська мова навчання)