З 08 квітня розпочинається реєстрація дітей у перші класи до нашого ліцею. Подати заявку на вступ дитини до 1-го класу нашого ліцею можна на сайті "Електронна реєстрація в заклад загальної середньої освіти". Для цього необхідно заркеєструватись на сайти Електронна реєстрація в заклад освіти https://school.isuo.org/, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її наявними документами, а також у нас в школі за адресою вул. Свободи 19/21. Чекаємо на вас!

Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

6 черв. 2024
1 трав. 2024
Подати заявку на вступ дитини до 1-го класу нашого ліцею можна на сайті "Електронна реєстрація в заклад загальної середньої освіти". Для цього необхідно зареєструватись на сайті Електронна реєстрація в заклад освіти https://school.isuo.org/, обрати Харківський ліцей № 5 Харківської міської ради, створити заявку та підтвердити її наявними документами, а також у нас в школі за адресою вул. Свободи 19/21. Чекаємо на вас!
18 квіт. 2024
Київський район представляли учні ліцеїв № 5 та 133, які взяли участь у турнірі у складі збірної команди учнів закладів освіти Київського та Слобідського районів «ТЕМІС»: - Мусієнко Матвій, учень 9 класу Харківського ліцею мистецтв № 133; - Сіньогін Дмитро, учень 9 класу Харківського ліцею № 5. Чотири дні відбувалися інтелектуальні бої, під час яких учасники набували цінного досвіду взаємодії та спілкування! Визначали переможців провідні науковці України, викладачі вишів та вчителі основ правознавства закладів загальної середньої освіти України. За результатами змагань команда «ТЕМІС» виборола перемогу та посіла ІІІ місце! Вітаємо команду з перемогою! Віримо, що майбутнє правової держави -вільної та незалежної України саме за такими педагогами та учнями!