Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
  счетчик посещений
 


Розклад гуртків платних послуг

Розклад

занять гуртків   з 18.09.2017 року

за рахунок коштів спеціального фонду бюджету

у 2017/2018 навчальному році

День тижня

Час проведення занять

Гурток, група

Місце проведення

Керівник

гуртка

Понеділок

 

14.20-16.20

«Таеквон-до»,

 № 1

Спортивна зала

(мала)

Омеляненко Д.О.

16.30-18.30

«Таеквон-до»,

 №2

Спортивна зала

(мала)

Омеляненко Д.О.

18.30-20.30

«Таеквон-до», №3

Спортивна зала

(велика)

Омеляненко Д.О.

17.00-18.00

«Юні футболісти» № 1

Спортивна зала

 (велика)

Дядюк Ю.М.

Вівторок

14.15-16.15

«Ритм»

№ 1

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

16.16-18.15

«Ритм»

№ 2

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

18.15-20.15

«Ритм»

№ 3

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

17.30-19.30

«Таеквон-до»,

 № 2

Спортивна зала

 (велика)

Омеляненко Д.О.

16.30-17.30

«Юні футболісти» № 2

Спортивна зала

 (велика)

Дядюк Ю.М.

Середа

14.30-16.30

«Таеквон-до»,

№ 1

Спортивна зала

(мала)

Омеляненко Д.О.

16.30-18.30

«Таеквон-до»,

№ 2

Спортивна зала

(мала)

Омеляненко Д.О.

16.00-17.00

«Юні футболісти» № 1

Спортивна зала

 (велика)

Дядюк Ю.М.

Четвер

14.15-16.15

«Ритм»

№ 1

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

16.15-18.15

«Ритм»

№ 2

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

18.15-20.15

«»Ритм»

№ 3

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

16.30-17.30

«Юні футболісти» № 2

Спортивна зала

 (велика)

Дядюк Ю.М.

17.30-19.30

«Таеквон-до»,

№ 2

Спортивна зала

 (велика)

Омеляненко Д.О.

П’ятниця

14.15-16.15

«Ритм»

№ 1

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

16.16-18.15

«»Ритм»

№ 2

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

18.15-20.15

«»Ритм»

№ 3

Спортивна зала

(мала)

Третьякова О.Д.

15.15-17.15

«Таеквон-до», №2

Спортивна зала

 (велика)

Омеляненко Д.О.

17.15-19.15

«Таеквон-до», №3

Спортивна зала

 (велика)

Омеляненко Д.О.

             Розклад

занять  з плавання з 18.09.2017

за рахунок коштів спеціального фонду бюджету

у 2017/2018 навчальному році

 

п\п

День тижня

Час

 проведення занять

Номер групи

Інструктор

з фізичної культури, учитель фізичної культури

1

Понеділок

16.00-17.00

17.00-18.00

 

№ 4

№ 1

Пшенична Н.Є.

Чумак О.Ю.

2.

 

Вівторок

16.00-17.00

17.00-18.00

18.00-19.00

 

№ 4

№ 2

№ 3

Пшенична Н.Є.

Чумак О.Ю.

Котляр С.В.

3.

Середа

 

16.00-17.00

17.00-18.00

 

№ 2

№ 1

Чумак О.Ю.

Чумак О.Ю.

4.

Четвер

 

16.00-17.00

17.00-18.00

18.00-19.00

 

№ 2

№ 1

№ 3

Чумак О.Ю.

Чумак О.Ю.

Котляр С.В.

5.

П'ятниця

 

16.00-17.00

№ 4

Пшенична Н.Є.