Скринька першачків

Ранкова зустріч та зарядка. Фотозвіт

Саджаємо квасолю. Фотозвіт

Ранкова зустріч у 1-А класі. Фотозвіт.

Ранкові зустрічі першокласників «Що мене оточує».Фотозвіт

Урок «Я досліджую світ». Виставка поробок. Фотозвіт.

Щоденно першачки починають свій день з «Ранкових зустрічей». Під час проведення занять учні відзначають свій настрій, обговорюють тему дня. Учні з задоволення працюють у групах на заняттях предмета «Я досліджую світ»

У вересні школа почала отримувати підручники для 1-хк класів.

№ з/п

Автор/Назва підручника

1

Сотникова С.І. Німецька мова (з аудіосупроводом) (українська + російська мова навчання)