Система самоврядування нашої школи

САМОВРЯДУВАННЯ В ЗОШ № 5

Мета: виховання соціально – зрілої, творчої, ініціативної особистості.

Задачі: формування громадського відношення до Батьківщини, людей, до самого себе, до навколишнього життя.Принципи: навчання кращому життю через включення в кращі відношення; розвиток самостійності, активності, творчості шляхомсамовиховання, самоуправляння, самоаналізу.Права і обов’язки членів Ради школи: членом Ради школи може бути кожен учень, який бажає прийняти участь в її діяльності, поважає і зберігаєчесть колективу, як свою честь; усі діла – творчість; кожен за всіх, всі за одного; правда, але без блискучих фраз; краса, але без прикрас; добро, але не на показ.

Центр естетичного розвитку – загально-шкільні збори, свята; ярмарки, КВК,виставки і под.; інтелектуальні марафони; конкупси, пізнавальні ігри.

Центр науки – предметні тижні; олімпіади; допомога відстаючим.

Центр порядку --  чергування по школі; в класі; збереження підручників; збереження кабінетів.

Центр здоровя – турніри, спортивні змагання; агітація за здоровий спосіб життя; зустрічі ізспеціалістами.

Прес – центр – газета; блискавки; вітання.

Центр “Память”  -- група милосердя; група по відновленню музею.