Умови доступності освітнього закладу до навчання осіб з особливими потребами

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ» ВІД 05.09.2017 РОКУ №2145-VІІІ  НАБРАВ ЧИННОСТІ  З 28.09.2017 РОКУ

На виконання вимог Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про освіту» від 05.09.2017 року №2145-VІІІ  набрав чинності  з 28.09.2017 року (ст.19, 20).

Умови доступності закладу освіти до навчання осіб з особливими потребами.

Забезпечено оптимальну доступність будівлі школи для осіб з особливими потребами. На вході у освітній заклад закріплена кнопка виклику чергового персоналу, сигнал від якої надходить на пульт охорони. Місце де розміщена кнопка виклику, проглядається охороною школи за допомогою камер спостереження. У разі необхідності охорона освітнього закладу допоможе особі з особливими потребами увійти у освітній заклад. До плану розвитку школи включено в майбутньому обладнувати будівлю відповідно до вимог доступності.

Фото(кнопка виклику)