Виховні заходи

15 листопада у бібліотеці школи відкрита тематична виставка та експозиція літератури з питань профілактики жорстокого поводження з дітьми, булінгу в учнівському середовищі, домашнього насильства та торгівлі людьми. У експозиції використані книжки Р.Джованьолі, Г.Бічер-Стоун, Ж.Верна, Ч.Діккенса, Г.Мало, О.Толстого, М.Гаріна-Михайловського, Л.Кассіля, А.Макаренка, Г.Бєлих та Л.Пантєлєєва та ін..

02 вересня у нашій школі для 7-В та 6-Б класів було проведено профілактична бесіда з представником патрульної поліції.Ченським Дмитром Геннадійовичем.

29 березня о 12.30 відбулася он лайн зустріч зі Ченським Дмитром Геннадійовичем, поліцейським 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області за т6емою «Правопорушення у підлітків та відповідальність » та «Прояви булінгу в учнівському середовищі та його наслідки».