Звернення директора

Друзі 5-ої школи! Учні, які були, є зараз і які будуть! Учителі і батьки учнів, які були, є зараз і будуть!  Усі ми колись сиділи за партами. Школа є в житті кожного. Але по-справжньому таланить тим, у кого в житті є ШКОЛА, про яку згадуєш все життя, як про свій найсвітліший час. Ми пам'ятаємо імена однокласників, які стають для тебе друзями на все життя, образи вчителів – розумних, добрих, веселих, розуміючих, готових завжди прийти на допомогу, зрозуміти, підтримати. Ти згадуєш походи і поїздки, шкільні вечори, конкурси, змагання. І уроки! Тому що вчитися цікаво. І важливо відчувати себе людиною мислячою і здатною долати труднощі, перемагати.

Ти любиш ставити питання «Чому?»,розв'язувати хитромудрі задачки? Ти хочеш стати математиком, комп'ютерним генієм? Учителі цієї ШКОЛИ не дадуть тобі ні хвилини понудьгувати – декілька років спілкування з ними, і ти відчуваєш себе майже вченим, талановитим, готовим до вирішення будь-яких складних завдань і рівнянь, учасником найсміливіших наукових експериментів! Біологія, хімія, географія, економіка – у кожній з цих наук ти можеш спробувати свої сили і дізнатись, у чому саме ти талановитий. Тому що неталановитих людей не буває – це вчителі ШКОЛИ знають абсолютно точно. У цій ШКОЛІ ти вчишся розуміти всю глибину і красу рідної мови і вивчаєш її, на ній ти зможеш говорити вільно, образно, яскраво. Ти читаєш прекрасні книги, і твоїми співбесідниками стають мудреці і художники всіх епох. І ти сам прагнеш бути творцем і художником у тій справі, яку ти обрав собі в житті. Ця ШКОЛА має давні чудові традиції.

У ній поважають і люблять дітей. Учителі тут – не просто професіонали, а майстри. Не просто співробітники, а однодумці. Навіть після уроків в ШКОЛІ не стихає життя: діти залишаються займатися в гуртках, грати у футбол, плавати в басейні. Тут не готуються до життя – тут ЖИВУТЬ насиченим, повним, радісним життям! А найкраще те, що випускники приводять сюди своїх дітей – до тих учителів, які вчили їх самих. «Невже так буває?» - запитають ті, кому в житті пощастило менше. «Так!!!» - зможуть відповісти ті, хто вчиться і працює (або будь-коли вчився і працював) в П'ЯТІЙ ШКОЛІ. А з недавнього часу дружба між усіма, хто зв'язаний магічним заклинанням «П'ЯТА ШКОЛА», ще більш зміцніла, оскільки в нас є тепер свій сайт, і він відкриває для всіх можливість «розкоші людського спілкування», у якій, напевно, має потребу кожен з нас.

Величезна вдячність за це тим добрим людям, які його створили.

6 черв. 2024
З 08 квітня розпочинається реєстрація дітей у перші класи до нашого ліцею. Подати заявку на вступ дитини до 1-го класу нашого ліцею можна на сайті "Електронна реєстрація в заклад загальної середньої освіти". Для цього необхідно заркеєструватись на сайти Електронна реєстрація в заклад освіти https://school.isuo.org/, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її наявними документами, а також у нас в школі за адресою вул. Свободи 19/21. Чекаємо на вас!
27 бер. 2024
Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». В межах цієї акції 26 березня учні 10-А та 11-Б класів ознайомилися з організаційними особливостями процесу навчання та дозвілля в Національному аерокосмічному університеті ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Майбутні абітурієнти отримали повну інформацію про спеціальності у закладі вищої освіти.
25 бер. 2024
Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що відтепер охочі зареєструватися для участі в НМТ під час створення персонального кабінету мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія. Для цього достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.