1 вересня - "День знань"

1 вер. 2021
Традиційно 1 вересня розпочинається новий навчальний рік: учні нашої школи ідуть до своїх класів, де на них чекають урочисті виховні заходи. О 09.15, на шкільному спортивному майданчику відбулося Свято «Першого дзвоника».

На заході були присутні почесні гості виконувач обов’язків Харківського міського голови Терехов І.О., голова Адміністрації Київського району, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Н.В., директор Департаменту освіти Деменко О.І.,начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., учні 1, 4, 9 та 11 класів, учителі та батьки. Виконувач обов’язкі Харківського міського голови Терехов І.О. привітав усіх присутніх зі святом «Першого дзвоника» та від щирого серця побажав успіхів у освітньому процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!