22 січ. 2024

22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят – День Соборності України – день, який символізує єдність земель нашої країни. Це найвеличніше свято українського народу, яке підкреслює, що ми всі – це один народ, одна спільнота, і ніякі кордони не зможуть нас розділити і роз’єднати. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об’єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу
18 січ. 2024

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до 22 січня -День Соборності України виставка.

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до 22 січня -День Соборності України.
11 січ. 2024

В метрошколі було проведено останнє заняття з підготовки до НМТ-2024 під час канікул. Вчителі української мови, географії, фізики, англійської мови та математики використовували сучасні методики викладання для підготовки до НМТ. Учні з цікавістю виконували вправи та тестові завдання
10 січ. 2024

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови!!!

Протанську Олесю ученицю 8-В класу ,яка посіла ІІІ місце Вчитель-Кравченко А.М. Хазгуй Маркуса Адама учня 9–А класу ,який посів ІІ місце Вчитель Федірко О.Е. Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!!!
9 січ. 2024

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024 з англійської мови.

8 січ. 2024

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024 з української мови.

5 січ. 2024

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до дня народження Василя Стуса

В шкільній бібліотеці відкрилась виставка до дня народження Василя Стуса, українського поета, перекладача, публіциста, мислителя, літературознавства, правозахисника, борця за незалежність України у ХХ ст., лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України.
4 січ. 2024

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024!

В метрошколі пройшли заняття для підготовки учнів 10-11-х класів ліцею до НМТ-2024 з математики та української мови.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за поcиланням.
3 січ. 2024

Учні 9-В класу з класним керівником Куртасовою Надією Дмитрівною подорожували новорічними станціями.